Profound Edutech
corners
Facebook Linked In Email
Call 8983012051/52      Batch Schdeule Batch Schedule      Mail Enquiry

List of Placed Students since August 2013

Sr. No. Name of Student Company Location Package
Role
1 Harshwardhan Patil TechMahindra Pune/Noida. 3.7 PL/SQL
2 Bhagyashri Kode TechMahindra Pune/Noida. 3.7 PL/SQL
3 Atul Kumar TechMahindra Pune/Noida. 3.7 PL/SQL
4 Shraddha Jaiswal TechMahindra Pune/Noida. 3.7 PL/SQL
5 Abhijit Sonunse QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
6 Nisha Lalchandani QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
7 Laveena Ramchandani QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
8 Onkar Deshpande Microland Mumbai 1.35 Service Engineer
9 Rishikesh Singh Microland Mumbai 1.35 Service Engineer
10 Abhishek Rapatwar QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
11 Ajanya Sharma QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
12 James Paul madhu QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
13 Swati Samaji Zensar Pune 1.8 Trainee Engineer
14 Swati Kaushik Quick Heal Pune 3.3 Maleware specialist
15 Deepak Rajput Quick Heal Pune 3.3 Maleware specialist
16 Anasari Sariaraz Ahmed Quick Heal Pune 3.3 Maleware specialist
17 Swapnil More Quick Heal Pune 3.3 Maleware specialist
18 Prashant Deshmukh Quick Heal Pune 3.3 Maleware specialist
19 Sudhanshu Dubey Quick Heal Pune 3.3 Maleware specialist
20 Akshay Khandekar Quick Heal Pune 3.3 Maleware specialist
21 Shimon Soloman Quick Heal Pune 3.3 Maleware specialist
22 Dadasaheb Udage Quick Heal Pune 3.3 Maleware specialist
23 Mayur Jaiswal Smart Cloud Pune 1.8 Trainee Engineer
24 Roshan Pandit Smart Cloud Pune 1.8 Trainee Engineer
25 Shailesh Malavi Smart Cloud Pune 1.8 Trainee Engineer
26 Prashant Soni Smart Cloud Pune 1.8 Trainee Engineer
27 Rupesh Bhor Smart Cloud Pune 1.8 Trainee Engineer
28 Poonam Agrawal Smart Cloud Pune 1.8 Trainee Engineer
29 shrikant Bagdiya Smart Cloud Pune 1.8 Trainee Engineer
30 Rohan Patil Smart Cloud Pune 1.8 Trainee Engineer
31 Sucherita Smart Cloud Pune 1.8 Trainee Engineer
32 Mandar Paradkar TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
33 Aakash Shridhar TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
34 Veerendra Kumar TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
35 Waqaar Qureshi TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
36 Sachin Bahety TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
37 Nidhi Sha TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
38 Gopal Tamarkar TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
39 Saurabh Sawalkar TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
40 Amit Dwivedi TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
41 Rohan Makode TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
42 Deepika Motwani TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
43 Aarzoo Jain TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
44 Prateek Raghuvanshi TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
45 Vishal Khatri TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
46 Sudama Patidar TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
47 Ankit Jiniwal TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
48 Vaibhav Sharma TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
49 Harpreet Sehra TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
50 Diksha Kumari TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
51 Nishant Raikwar TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
52 Jitendra Prajapati TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
53 Chetan Singhi TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
54 Ashish Kumar Singh TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
55 Devandra Singh TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
56 Srobani Mukherjee TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
57 Monalisha Biswal TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
58 Bhoopendra Bajaj TalentBeat Pune 1.91 Software Developer
59 Sourab Jaggi Vritti Solutions Pune 1.91 Software Developer
60 Sushant Chaudhari Data Patrol Pune 1.5 Software Engineer-DBA
61 Sandip Umredkar Data Patrol Pune 1.5 Software Engineer-DBA
62 Kewalsinh Chavada Data Patrol Pune 1.5 Software Engineer-DBA
63 Azamkhan V. Mokashi Crest Premedia Pune 1.4 Copy Editor
64 Ganesh Kshirsagar Data Patrol Pune 1.5 Software Engineer-DBA
65 Azamkhan V Mokashi Crest Premedia Pune 1.4 Copy Editor
66 Sushant Chaudhari Smart Cloud Pune 1.8 Trainee Engineer
67 Payal Jain Smart Cloud Pune 1.8 Trainee Engineer
68 Jyoti Mishra Crest Premedia Pune 1.4 XML
69 Shruti Agarwal Crest Premedia Pune 1.4 Copy Editor
70 Shraddha kulkarni Crest Premedia Pune 1.4 Copy Editor
71 Linzy koshy Crest Premedia Pune 1.4 Copy Editor
72 Krutik Tatibandwale Crest Premedia Pune 1.4 Copy Editor
73 Poonam Bhosale Crest Premedia Pune 1.4 Copy Editor
74 Suchrita Ambegaonkar Crest Premedia Pune 1.4 Copy Editor
75 Vandana Ambhore Fidel Softech Pune 1.0 QA Tester
76 Monika Patil Amdocs Pune 3.4 Test Engineer
77 Anu Jain HSBC Pune 3.3 Software Engineer
78 Shamal Pachpande QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
79 Rohit S. Mahajan QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
80 Anita Pawar Merce Mumbai 2.0 Software Developer
81 Gulab Suryawanshi Merce Mumbai 2.0 Software Developer
82 Akash Badhe Merce Mumbai 2.0 Software Developer
83 Pratik Ghate Merce Mumbai 2.0 Software Developer
84 Karthick Selvaraj Educe Solutions Pune 1.8 Test Engineer
85 Ujjvala Ajagekar Educe Solutions Pune 1.8 Test Engineer
86 Rahul Kambale Appeal Qualiserve Pune 1.8 Test Engineer
87 Suchirita Chintawar Xento Pune 1.8 Trainee Engineer
88 Apurva Sawant BMC Software Pune 2.1 Jr. Product Developer
89 Mayur Dharmadhikari Xpanxion Pune   Trainee Engineer
90 Varsharani Thete Amdocs Pune 2.4 Software Developer
91 Shalaka Deshmukh Fidel Softech Pune 1.8 QA Tester
92 Rajesh Patil Fidel Softech Pune 1.8 QA Tester
93 Simita Patil Fidel Softech Pune 1.8 QA Tester
94 Soniya Agrawal vRhythms Software Pune 1.8 QA Tester
95 Ajinkya Joshi vRhythms Software Pune 1.8 QA Tester
96 Mamta Karmani Syntel Pune 2.9 Test Engineer
97 Ila Tripathi Capita Pune 3.0 Software Developer
98 Payal Agrawal Accenture Pune 3.0 Software Developer
99 Kishan Sarsecha Mithi Software Pune 1.8 Software Developer
100 Priyanka Patil Accenture Pune 3.0 Software Developer
101 Chaitali Sonowne Accenture Pune 3.0 Software Developer
102 Sushant Chaudhari Cell point Pune 3.0 Software Developer
103 Nishigandha W. Syntel Pune 2.9 Software Developer
104 Vivek Kulkarni Infosys Pune 3.0 Software Developer
105 Akshay Dhumal Ardor Pune 1.8 Test Engineer
106 Priyanka Tekade ICA Pune 1.8 Application Engineer
107 Jay Dhumal Eternus Solutions Pune 2.8 Software Developer
108 Sumit Jain R-Systems Pune 2.2 Software Developer
109 Deepak Odedara R-Systems Pune 2.2 Software Developer
110 Prasad Nawale Webtech Pune 1.8 Test Engineer
111 Neha Padole Sahir Projects Pune 1.8 Test Engineer
112 shubhanginee Paharia Fidel Softech Pune 1.8 QA Tester
113 swechchha Khare Fidel Softech Pune 1.8 QA Tester
114 Abhishek B. Compassites Bangalore 3.2 Java Developer
115 Pratyush Poddar Compassites Bangalore 3.2 Java Developer
116 Sayan Dasgupta Compassites Bangalore 3.2 Java Developer
117 Shikha Nogaja Compassites Bangalore 3.2 Java Developer
118 Utsav Dawn Compassites Bangalore 3.2 Java Developer
119 Vishal Chandak Tata Communication Pune 2.0 Software Trainee
120 Pradyut Dev Syntel Pune 2.9 Software Developer
121 Abhik Lodh Xpanxion Pune 5.0 Sr. Test Engineer
122 Anjali Agrawal Infrasoft Pune 2.35 Test Engineer
123 Rashmi kothari Infrasoft Pune 2.35 Test Engineer
124 Monika Rajput Infrasoft Pune 2.35 Test Engineer
125 Simranjit Kaur Infrasoft Pune 2.35 Software Developer
126 Kiran Veerkar Infrasoft Pune 2.35 Software Developer
127 Pallavi Bulbule Infrasoft Pune 2.35 Software Developer
128 Pradyut Dev Merce Mumbai 1.8 Software Developer
129 Amol Bavaskar Merce Mumbai 1.8 Software Developer
130 Raunak Phade QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
131 Neelima Agrawal R-Systems Pune 2.2 Software Developer
132 Paramajeet Kaur L&T Infotech Pune 3.0 Software Developer
133 Mahesh Unhale R-Systems Pune 2.2 Software Developer
134 Monali Joshi R-Systems Pune 2.2 Software Developer
135 Prem Choudhari R-Systems Pune 2.2 Software Developer
136 Vipashyana Kamble R-Systems Pune 2.2 Software Developer
137 Nitesh Sangtani R-Systems Pune 2.2 Software Developer
138 Prasad Nawale TechMahindra Pune 3.7 Software Trainee
139 Shamal Panchpande QED Baton Pune 2.8 Trainee
140 Swati Singh Blue Star Mumbai 2.6 Software Intern
141 Niraj Amle Blue Star Mumbai 2.6 Software Intern
142 Nitesh Gaonkar Blue Star Mumbai 2.6 Software Intern
143 Neeraj Vishwakarma Blue Star Mumbai 2.6 Software Intern
144 Dipeeka Dighe Blue Star Mumbai 2.6 Software Intern
145 Sudarshan Mule Blue Star Mumbai 2.6 Software Intern
146 Ragini Singh Blue Star Mumbai 2.6 Software Intern
147 Abhijeet Jadhav Blue Star Mumbai 2.6 Software Intern
148 Prathamesh Khairnar Blue Star Mumbai 2.6 Software Intern
149 Balvir Jha Blue Star Mumbai 2.6 Software Intern
150 Miskin Mazgaonkar Blue Star Mumbai 2.6 Software Intern
151 Shamal Panchpande QED Baton Pune 2.8 HR
152 Gunjan Gujrathi CGI Mumbai 2.8 Software Engineer
153 Dnyaneshwar S. Zensar Pune 1.8 Software Developer
154 Khagendra Lama Fidel Softech Pune 1.8 QA Engineer
155 Sameer Joshi Fidel Softech Pune 1.8 QA Engineer
156 Priyanka Chaudhary Fidel Softech Pune 1.8 QA Engineer
157 Sukanya Kamble Zensoft Pune 1.2 Test Engineer
158 Shrishali Kadm Zensoft Pune 1.2 Test Engineer
159 Shweta Rajderkar Zensoft Pune 1.2 Test Engineer
160 Shrutika Sangle Zensoft Pune 1.2 Test Engineer
161 Abhishek Iyer Cognizant Pune 3.7 Software Trainee
162 Shubhangi Wairagade Tech Mahindra Pune 3.1 Software Trainee
163 Manjiri Mahamuni Tech Mahindra Pune 3.1 Software Trainee
164 Manisha Gupta Infrasoft Pune 2.35 Software Trainee
165 Akvinder Kaur Infrasoft Pune 2.35 Software Trainee
166 Neha Kohli Infrasoft Pune 2.35 Software Trainee
167 Harjinder Singh Infrasoft Pune 2.35 Software Trainee
168 Akshay Dongar Amdocs Pune 3.7 Test Engineer
169 Priyanka Mali Zensar Pune 2.0 Software Trainee
170 Bhairavi Gujrathi Digital Healthbook Pune 1.5 Java Developer
171 Pratik Shripad Ghate Accenture Pune 3.0 Intern
172 Baswaraj Sontakke ShimBi Computing Pune NA Intern
173 Sagar Patil ShimBi Computing Pune NA Intern
174 Raut Madhukar ShimBi Computing Pune NA Intern
175 Anuja Dhanwate L&T Infotech Pune 3.0 Software Trainee
176 Kewalsinh Chavada L&T Infotech Pune 3.0 Software Trainee
177 Kalyankar Dhondiba ShimBi Computing Pune NA Intern
178 Anagha Pawar QED Baton Pune 3.0 LGE/DGE
179 Anmol Meghadambar Digital Healthbook Pune 1.5 Java Developer
180 Deepak Ulagadde Accenture Pune 3.0 Software Engineer
181 Nidhi Kumari Calibre Pune 1.2 Software Engineer
182 Sanjay Verma QED Baton Pune 3.0 LGE/DGE
183 Manik Talwar QED Baton Pune 3.0 LGE/DGE
184 Mandovi Joseph QED Baton Pune 3.0 LGE/DGE
185 Akash Gaurav QED Baton Pune 3.0 LGE/DGE
186 Nilesh Kapade Crest Premedia Pune 1.4 XML Developer
187 Gitanjali Bhalerao Ecoaxis software Pune 1.8 QA Engineer
188 Archana Khairat Syntel Pune 2.9 Software Engineer
189 Ashish Gohel Datamato Pune 1.5 IBM Rational Engineer
190 Ajinkya Patankar Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
191 Amruta Padre Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
192 Mudabbir Shaikh Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
193 Ajanya Sharma Syntel Pune 2.9 Software Engineer
194 Chaitanya Swan Syntel Pune 2.9 Software Engineer
195 Harshal Patil Syntel Pune 2.9 Software Engineer
196 Indira Jaware Syntel Pune 2.9 Software Engineer
197 Mandar Ghate Syntel Pune 2.9 Software Engineer
198 Mohit Bijagare Syntel Pune 2.9 Software Engineer
199 Nilesh Kapade Syntel Pune 2.9 Software Engineer
200 Pramod More Syntel Pune 2.9 Software Engineer
201 Priyank Sharma Syntel Pune 2.9 Software Engineer
202 Sandeep Jaiswal Syntel Pune 2.9 Software Engineer
203 Sanjogita Motwani Syntel Pune 2.9 Software Engineer
204 shubhangi Upadhyay Syntel Pune 2.9 Software Engineer
205 suraj Patra Syntel Pune 2.9 Software Engineer
206 Dhanshree Deshmukh Syntel Pune 2.9 Software Engineer
207  Shweta Adhav Syntel Pune 2.9 Software Engineer
208 Ravi Jadhao Syntel Pune 2.9 Software Engineer
209 Krutika Tiwari Syntel Pune 2.9 Software Engineer
210 Rahul Mishra Syntel Pune 2.9 Software Engineer
211 Namrata Thakare Syntel Pune 2.9 Software Engineer
212 Sonia Mahajan Syntel Pune 2.9 Software Engineer
213 Mukarram Mohammed Syntel Pune 2.9 Software Engineer
214 Nimeesha Matto Syntel Pune 2.9 Software Engineer
215 Vikas Varade Syntel Pune 2.9 Software Engineer
216 Sanjay Singh Syntel Pune 2.9 Software Engineer
217 Amritha KV Syntel Pune 2.9 Software Engineer
218 Aayushi Modi Syntel Pune 2.9 Software Engineer
219 Vishal Bagi Syntel Pune 2.9 Software Engineer
220 Amol Bavaskar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
221 ANIRUDDHA Patil Syntel Pune 2.9 Software Engineer
222 Apurva Kamble Syntel Pune 2.9 Software Engineer
223 Ashish Yadav Syntel Pune 2.9 Software Engineer
224 ayushi Vyas Syntel Pune 2.9 Software Engineer
225 Ganesh Atpadkar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
226 Kalyani Shinde Syntel Pune 2.9 Software Engineer
227 MAYUR Panpaliya Syntel Pune 2.9 Software Engineer
228 neha Gupta Syntel Pune 2.9 Software Engineer
229 nutan Ghodekar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
230 O'Neil Godekar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
231 Prachi Parande Syntel Pune 2.9 Software Engineer
232 Pravin Rao Syntel Pune 2.9 Software Engineer
233 Preetam Potdar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
234 preeti Yadav Syntel Pune 2.9 Software Engineer
235 priyadarshi Khare Syntel Pune 2.9 Software Engineer
237 Priyanka Kulkarni Syntel Pune 2.9 Software Engineer
238 Rashmi Lohiya Syntel Pune 2.9 Software Engineer
239 Ronak Shah Syntel Pune 2.9 Software Engineer
240 sharmistha Das Syntel Pune 2.9 Software Engineer
241 sonam Tapadiya Syntel Pune 2.9 Software Engineer
242 Supriya bhadole Syntel Pune 2.9 Software Engineer
243 Tejashree Bachche Syntel Pune 2.9 Software Engineer
244 Vikas Autade Syntel Pune 2.9 Software Engineer
245 vrushali Bhagat Syntel Pune 2.9 Software Engineer
246 Akanksha Badhan Hitachi Pune 4.0 Software Engineer
247 Radha Chaudary Hitachi Pune 4.0 Software Engineer
248 Ankita Pavnikar Hitachi Pune 4.0 Software Engineer
249 Ruchika Mathur Hitachi Pune 4.0 Software Engineer
250 Nikhil Burde Hitachi Pune 4.0 Software Engineer
251 Pooja Tharani Rahi Systems Pune 1.0 Software Engineer
252 Ajay Kakade Rahi Systems Pune 1.0 Software Engineer
253 Abhishek Daware Eternus Pune 2.5 Software Engineer
254 Durgesh Kumawat Eternus Pune 2.5 Software Engineer
255 Shailesh Khandhare Merce Mumbai 1.8 Software Engineer
256 Akshay Keni Merce Mumbai 1.8 Software Engineer
257 Amruta Padre Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
258 Mudabbir Shaikh Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
259 Ajinkya Patankar Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
260 Amit Badgujar Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
261 Nayan Uttekar WebTech Pune 2.5 Software Engineer
262 Pulkit Gupta WebTech Pune 2.5 Software Engineer
263 Saurabh Borwankar WebTech Pune 2.5 Software Engineer
264 Rahul Kulkarni Crest Premedia Pune 1.4 Software Trainee
265 Priya Burgate Atos Pune 2.5 Software Engineer
266 Apurv Gupta Infrasoft Pune 2.5 Software Engineer
267 Anurag Bhagat TechMahindra Pune 3.0 Software Engineer
268 Arpit Jain Syntel Pune 2.9 Software Engineer
269 Hema Singh Syntel Pune 2.9 Software Engineer
270 Ashu Dash Syntel Pune 2.9 Software Engineer
271 Mrityunjay Singh Syntel Pune 2.9 Software Engineer
272 Pankaj Yadav Syntel Pune 2.9 Software Engineer
273 Vignesh Anbazhgan Syntel Pune 2.9 Software Engineer
274 Anand B.T Syntel Pune 2.9 Software Engineer
275 Jitesh Thakkar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
276 Rohit Mahajan Syntel Pune 2.9 Software Engineer
277 Sreenivasan Konar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
278 Akshay Dhar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
279 Amol Muley Syntel Pune 2.9 Software Engineer
280 Antika Gupta Syntel Pune 2.9 Software Engineer
281 Ashima Agrawal Syntel Pune 2.9 Software Engineer
282 Ashish Agrawal Syntel Pune 2.9 Software Engineer
283 Ashwini Cheela Syntel Pune 2.9 Software Engineer
284 Asif Khan Syntel Pune 2.9 Software Engineer
285 Deepak Kumar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
286 Dhiren Amlani Syntel Pune 2.9 Software Engineer
287 Epari Salini Syntel Pune 2.9 Software Engineer
288 KAPIL Dev Syntel Pune 2.9 Software Engineer
289 Mahesh Kharde Syntel Pune 2.9 Software Engineer
290 Manoj Hampi Syntel Pune 2.9 Software Engineer
291 Mayur Jain Syntel Pune 2.9 Software Engineer
292 Mayur Ingle Syntel Pune 2.9 Software Engineer
293 Mayuri Deshmukh Syntel Pune 2.9 Software Engineer
294 Minal Sonar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
295 Monali Mahajan Syntel Pune 2.9 Software Engineer
296 Nilesh Jain Syntel Pune 2.9 Software Engineer
297 Nishita bairagya Syntel Pune 2.9 Software Engineer
298 Payal Gokhale Syntel Pune 2.9 Software Engineer
299 Piyush Kumar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
300 Pooja Rastogi Syntel Pune 2.9 Software Engineer
301 Priyanka Gadre Syntel Pune 2.9 Software Engineer
302 Rahul Kumar Syntel Pune 2.9 Software Engineer
303 Rakhi Jadhav Syntel Pune 2.9 Software Engineer
304 Samir Goyal Syntel Pune 2.9 Software Engineer
305 Saurabh Shrivasrava Syntel Pune 2.9 Software Engineer
306 Saurav Jajodia Syntel Pune 2.9 Software Engineer
307 Shaik Begum Syntel Pune 2.9 Software Engineer
308 Shashikant Bahir Syntel Pune 2.9 Software Engineer
309 Shivani Bhargava Syntel Pune 2.9 Software Engineer
310 Shruti Phalke Syntel Pune 2.9 Software Engineer
311 Snehal Patil Syntel Pune 2.9 Software Engineer
312 Suraj Agnihotry Syntel Pune 2.9 Software Engineer
313 Swetalina Priyadarshini Syntel Pune 2.9 Software Engineer
314 Vivek Singh Syntel Pune 2.9 Software Engineer
315 Shikha Sharma Syntel Pune 2.9 Software Engineer
316 Ravi Tupat Atos Pune 2.5 Software Engineer
317 Nitin Mulay Atos Pune 2.5 Software Engineer
318 Vaibhav Deshmukh Atos Pune 2.5 Software Engineer
319 Shelke Bharat Atos Pune 2.5 Software Engineer
320 Vilas Dandge Atos Pune 2.5 Software Engineer
321 Tejas Jadhav Atos Pune 2.5 Software Engineer
322 Monica Shinde Atos Pune 2.5 Software Engineer
323 Pratima Rajput Atos Pune 2.5 Software Engineer
324 Mahendra Thakare Atos Pune 2.5 Software Engineer
325 Sima kumari Atos Pune 2.5 Software Engineer
326 Avadhesh yadav Atos Pune 2.5 Software Engineer
327 Anurag Yadav Atos Pune 2.5 Software Engineer
328 Karan Gadhave Atos Pune 2.5 Software Engineer
329 Aniket Bhatt Atos Pune 2.5 Software Engineer
330 Balaji bansode Atos Pune 2.5 Software Engineer
331 Sangram Jadhao Atos Pune 2.5 Software Engineer
332 Khushbu Shah Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
333 Madhura Pande Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
334 Tanmay Karve Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
335 Saujanya Panse Quality Kiosk Mumbai 1.8 Software Engineer
336 Saurabh Vaidya iVision Pune 1.8 Software Engineer
337 Pratik Mahamuni iVision Pune 1.8 Software Engineer
338 Rutvi Gawade iVision Pune 1.8 Software Engineer
339 Vijaya Geete Tibco Pune 2.5 Software Engineer
340 Pravin Sanap Tibco Pune 2.5 Software Engineer
341 Ajinkya Malshetwar Atos Pune 2.5 Software Engineer
342 Dipak Katre Atos Pune 2.5 Software Engineer
343 Shweta Notiyal Atos Pune 2.5 Software Engineer
344 Poonam Songra QED Baton Pune 2.4 LGE/DGE
345 Shraddha Aher QED Baton Pune 2.4 LGE/DGE
346 Debasmita Sahu QED Baton Pune 2.4 LGE/DGE
347 Mayuri Chandekar AON Hewitt Mumbai 2.4 Software Engineer
348 Bhimashankar Shinde Talent Beat Pune 2.0 Software Engineer
349 Vivek Gadge Talent Beat Pune 2.0 Software Engineer
350 Radhika Taunk Syntel Pune 2.0 Software Engineer
351 Anjali Salvi Syntel Pune 2.0 Software Engineer
352 Amruta Pawar Syntel Pune 2.0 Software Engineer
353 Archana Pawar Syntel Pune 2.0 Software Engineer
354 Ravindra Gawali Syntel Pune 2.0 Software Engineer
355 Ravi Kumar Atos Pune 2.0 Software Engineer
356 Balaji Pachai Atos Pune 2.0 Software Engineer
357 Payal Bhati Atos Pune 2.0 Software Engineer
358 Pratiksha Kolte Atos Pune 2.0 Software Engineer
359 Nikita Motwani Atos Pune 2.0 Software Engineer
360 Vinita Hiranandani Atos Pune 2.0 Software Engineer
361 Farheen Rehmani Atos Pune 2.0 Software Engineer
362 Indrajeet Chandora Atos Pune 2.0 Software Engineer
363 Amita Gulanikar Atos Pune 2.0 Software Engineer
364 Anchal Gupta Atos Pune 2.0 Software Engineer
365 Radhika Dongare Atos Pune 2.0 Software Engineer
366 Priyanka Bansal Atos Pune 2.0 Software Engineer
367 Reshma Deulkar Atos Pune 2.0 Software Engineer
368 Sandesh Mutha Atos Pune 2.0 Software Engineer
369 Shoaib Deoda Atos Pune 2.0 Software Engineer
370 Ganesh Ege Atos Pune 2.0 Software Engineer
371 Kajal Choudhari Atos Pune 2.0 Software Engineer
372 Ankita Agarwal Atos Pune 2.0 Software Engineer
373 Snehal Purkar Atos Pune 2.0 Software Engineer
374 Shubham Suryawanshi Atos Pune 2.0 Software Engineer
375 Ankita Jagannath Atos Pune 2.0 Software Engineer
376 Komal Panwar Atos Pune 2.0 Software Engineer
377 Rahul Iyer Atos Pune 2.0 Software Engineer
378 Tejaswini Medhi Atos Pune 2.0 Software Engineer
379 Farheen Rehmani HSBC Pune 2.4 Software Engineer
380 Girija Durve HSBC Pune 2.4 Software Engineer
381 Jyoti Rani HSBC Pune 2.4 Software Engineer
382 Kunal Chavan HSBC Pune 2.4 Software Engineer
383 Niranjan Bagade HSBC Pune 2.4 Software Engineer
384 Sandesh Mutha HSBC Pune 2.4 Software Engineer
385 Ankit Singh HSBC Pune 2.4 Software Engineer
386 Shweta Pandit Crest Pune 1.4 Trainee Engineer
387 Shrikrushn badade Crest Pune 1.4 Trainee Engineer
388 Sukanya Pathak Crest Pune 1.4 Trainee Engineer
389 Chaitanya Kusurkar Crest Pune 1.4 Trainee Engineer
390 Sahil Chandaeale Crest Pune 1.4 Trainee Engineer
391 Abdul Shaikh Crest Pune 1.4 Trainee Engineer
392 Shreyas Agate Crest Pune 1.4 Trainee Engineer
393 Krishna Gubbala Crest Pune 1.4 Trainee Engineer
394 Rasika Pandit Crest Pune 1.4 Trainee Engineer
395 Utkarash Singhal Crest Pune 1.4 Trainee Engineer
396 Karuna Lingham Crest Pune 1.4 Trainee Engineer
397 Bhagyashri Patil Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
398 Mahesh Napte Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
399 Shital Damane Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
400 Yogita Supekar Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
401 Rajat Khajuria Polaris Mumbai 2.0 Software Engineer
402 Rahul Sethi Polaris Mumbai 2.0 Software Engineer
403 Jivan Phadtare Polaris Mumbai 2.0 Software Engineer
404 Govind Chouhan Polaris Mumbai 2.0 Software Engineer
405 Rishabh Bhargav Polaris Mumbai 2.0 Software Engineer
406 Vilas Patil Polaris Mumbai 2.0 Software Engineer
407 Chandan Samant Eon Hewitt Mumbai 2.4 Software Engineer
408 Snehalata More Atos Pune 2.4 Software Engineer
409 Abhilasha Patil Atos Pune 2.4 Software Engineer
410 Girish Hindavi Atos Pune 2.4 Software Engineer
411 Ajinkya Chavan Atos Pune 2.4 Software Engineer
412 Akram Shaikh Atos Pune 2.4 Software Engineer
413 Ketaki Wakdey Atos Pune 2.4 Software Engineer
414 Mahesh Ajetrao Atos Pune 2.4 Software Engineer
415 Rupali More Atos Pune 2.4 Software Engineer
416 Priyanka Jain Atos Pune 2.4 Software Engineer
417 Ravindra Tribhuvan Atos Pune 2.4 Software Engineer
418 Shakih Mohd. Rahil Atos Pune 2.4 Software Engineer
419 Sushant Gaikwad Atos Pune 2.4 Software Engineer
420 Priyanka Lohar Horicent Pune 1.8 Software Engineer
421 Ankit Bobde Horicent Pune 1.8 Software Engineer
422 Abhijeet Chavan Horicent Pune 1.8 Software Engineer
423 Rutvi Gawade Horicent Pune 1.8 Software Engineer
424 Karishma Sahni Talent Beat Pune 2.4 Software Engineer
425 Gajanan Mundhe Talent Beat Pune 2.4 Software Engineer
426 Chetan Deokar Talent Beat Pune 2.4 Software Engineer
427 Kiran Kadam Talent Beat Pune 2.4 Software Engineer
428 Abhilash Bari Talent Beat Pune 2.4 Software Engineer
429 Manoj Deshmukh Talent Beat Pune 2.4 Software Engineer
430 Vaishnavi Bhosale Talent Beat Pune 2.4 Software Engineer
431 Seema Phunde Talent Beat Pune 2.4 Software Engineer
432 Prasenjit Choudhary Merce Pune 1.2 Software Engineer
433 Yogesh Chaure Merce Pune 1.2 Software Engineer
434 Namrata Kaur Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
435 Rajnish Singh Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
436 Shalaka Dhulgude Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
437 Aarti Punshi Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
438 Priya Pandey Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
439 Samarth Manjrekar Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
440 Pranali Kalkar Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
441 Jyothi Mannadiar Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
442 Rahul Paramar Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
443 Tejas Shide Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
444 Swapna Padhy Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
445 Keith Roch Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
446 Swarada Kanade Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
447 Jui Rumde Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
448 Rupali Sharawane Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
449 Puja Kori Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
450 Sukhritha Shetty Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
451 Purvi Gurpur Atos Mumbai 2.0 Software Engineer
452 Rucha Bapat Atos Pune 2.5 Software Engineer
453 Rohit Gulve Atos Pune 2.5 Software Engineer
454 Priti Singh Atos Pune 2.5 Software Engineer
455 Akansha Kumari Atos Pune 3.0 Software Engineer
456 Chandan Jaiswal Atos Pune 3.0 Software Engineer
457 Kanika Gambhir Atos Pune 3.0 Software Engineer
458 Arvind Bhat Atos Pune 3.0 Software Engineer
459 Kiran Nayak Atos Pune 3.0 Software Engineer
460 Akshata Mistry Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
461 Ankita Mestry Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
462 Deepak Kanar
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
463 Divya Gandhi
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
464 Manish Parab Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
465 Sukhritha Shetty
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
466 Swapnali Bhingarde
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
467 Vedika Ghadshi
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
468 Jobin Joshua
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
469 Jasdev Singh
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
470 Ansa John Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
471 Shradha Kambli
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
472 Ankit Rathod
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
473 Avinash Salian Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
474 Hamid Khan
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
475 Sayli Jagtap Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
476 Suraj Singh Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
477 Pallavi Prabhu Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
478 Swaminathan Pillai
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
479 Rajvinder Rabgotray
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
480 Mayuri Sanghani Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
481 Juilee More Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
482 Snehaanjali Awasthi
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
483 Sneha Panchal Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
484 Sehrish Madre Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
485 Mitesh Kokare
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
486 Rekha Vijayan
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
487 Komal Malik
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
488 Nupur Shrivastav
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
489 Rupesh Pandey
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
490 Rosy Thotegaran
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
491 Ravindra Gawali Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
492 Akshay Thorvat Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
493 Kiran Gupta Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
494 Ashwini Vethekar Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
495 Vaishnavi Badodkar
Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
496 Ayesha Metkari Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
497 Mrunal Katre Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
498 Rosy Thotegaran Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
599 Rekha Shinde Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
500 Archana Pawar Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
501 Mitali Gabda Syntel Mumbai 2.0 Software Engineer
502 Ameya Sawant Webtech Pune 2.5 C# Developer
503 Resley Rodrigues Webtech Pune 2.5 C# Developer
504 Ankit Bobade TechMahindra Pune 3.0 Software Engineer
505 Snehal Sonune TechMahindra Pune 3.0 Software Engineer
506 Praveen Baitharu TechMahindra Pune

3.0

Software Engineer
507 Akshata Bhudke TechMahindra Pune 3.0 Software Engineer
508 Madhuri Yeotkar TechMahindra Pune 3.0 Software Engineer
509 Ashwini Kalzunkar HSBC Pune 2.4 Software Engineer
510 Pooja Salvi HSBC Pune 2.4 Software Engineer
511 Iramsaba Ansari HSBC Pune 2.4 Software Engineer
512 Rahul Verma HSBC Pune 2.4 Software Engineer
513 Rajashree Pawar HSBC Pune 2.4 Software Engineer
514 Amit Jagwani Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
515 Nayan Zawar Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
516 Wasefa Shaikh Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
517 Uzma Daulatabad Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
518 Praful Patole Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
519 Shivani Shukla Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
520 Mohd Zaid Khan Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
521 Ashwini Alulkar Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
522 Anjali Salvi Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
523 Vadiraj Indurkar Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
524 Utkarsha Pande Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
525 Pranita Prabhune Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
526 Abhishek Patil Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
527 Pratiksha Firodiya Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
528 Roshni Shah Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
529 Pooja Kadam Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
530 Sneha Mhetre Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
531 Sanjay Chauhan Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
532 Mohsin Shaikh Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
533 Mukesh Kamithapa Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
534 Sneha Raj Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
535 Ankita Ingle Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
536 Vicky Vishwas Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
537 Sarika Deshpande Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
538 Arijeet Purandare Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
539 Sameer Nadgauda Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
540 Grace Cherian Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
541 Daniel Madhure Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
542 Tejashri Sarode Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
543 Shashank Joshi Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
544 Anupama Chougule Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
545 Vaibhav Borulkar Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
546 Surabhi Shah Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
547 Shraddha Bhat Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
548 Kiran Gupta Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
549 Shalabh Dubey Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
550 Suraj Patil Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
551 Jitendra Mishra Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
552 Varun Tiwari Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
553 Malti Sen Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
554 Vikash Pandeya Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
555 Mohit Shukla Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
556 Surbhi Jain Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
557 Priyanka Pawar Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
558 Kirti Mishra Atos Mumbai 2.06 Software Engineer
559 Sunny Rathore Atos Mumbai 2.06 Software Engineer
560 Reena Tiwari Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
561 Pratiksha Patki Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
562 Anuradha Chaubey Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
563 Trasha Bansal Atos Mumbai 2.06 Software Engineer
564 Monika Malakar Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
565 Mufaddal Ezzy Atos Mumbai 2.06 Software Engineer
566 Ankit Khandelwal Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
567 Amit Kumar Atos Mumbai 2.06 Software Engineer
568 Akshay Kashyap Atos Mumbai 2.06 Software Engineer
569 Ashish Sharma Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
570 Nilanshu Mehta Atos Mumbai 2.06 Software Engineer
571 Gaurang Subnis Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
572 Suphala Patwardhan Atos Mumbai 2.06 Software Engineer
573 Swati  Thakre Atos Mumbai 2.06 Software Engineer
574 Akanksha Vedamani Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
575 Apurva Shirke Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
576 Arun Prakash Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
577 Bhaskar Hambarde Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
578 Harshal Deshmukh Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
579 Hrishikesh Deshpande Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
580 Krishna Yaldi Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
581 MINAL PATIL Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
582 Mohini Bhole Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
583 Neha Shah Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
584 Padmavati Ambat Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
585 Pooja Durafe Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
586 Prasad Tondare Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
587 Priyanka Dhande Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
588 Priyanka Gupta Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
589 Rajat Srivastava Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
590 Sachin Nigal Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
591 Sampada Kulkarni Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
592 Sarita pathak Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
593 Sharvaree kshirsagar Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
594 sunanda sonwane Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
595 Supriya Bhattacherjee Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
596 Swapnali Nakhate Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
597 swati dhruve Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
598 vishal gadgul Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
599 Yogesh Atkare Atos Mumbai 2.25 Software Engineer
600 Renuka Gaikwad Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
601 Neha Hegiste Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
602 Rishab Shah Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
603 Austin Palakunnel Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
604 Chaitnya Koparkar Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
605 Amol Jadhav Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
606 Kirit Devda Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
607 Mohit Bilakhia Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
608 Prachi Patole Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
609 Anisha Vijayan Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
610 Bijoy Anthony Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
611 Ashish Sabat Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
612 Jayesh Anand Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
613 Swapnil Warkhade Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
614 Priyanka Hyalij Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
615 Ayesha Metkari Atos Mumbai 2.0 Test Engineer
616 Mr Imran Acism Pune 1.0 Software Engineer
617 Diganta Acism Pune 1.0 Software Engineer
618 Aman Tayal Emtec Pune 2.5 Test Engineer
619 Dhanashree Taware Emtec Pune 2.5 Software Developer
620 Ritika Tayal Emtec Pune 2.5 Software Developer
621 Bhairavi Gujrathi v2Intellizenz Pune 1.8 Software Developer
622 Dhwani Soni Fiserv Pune 2.4 Software Developer
623 Vikrant Agrawal Goodtech Pune St Trainee Test Engineer
624 Rucha Bapat Atos Pune 2.4 Software Engineer
625 Rohit Gulve Atos Pune 2.4 Software Engineer
626 Priti Singh Atos Pune 2.4 Software Engineer
627 Sohan Atkare Capgemini Pune 1.8 Trainee Engineer
628 Vrunda Deshmukh HSBC Pune 3.3 Software Engineer
629 Sandarv Vineet HSBC Pune 3.3 Software Engineer
630 Ankur Ugra HSBC Pune 3.3 Software Engineer
631 Shweta Shingare HSBC Pune 3.3 Software Engineer
632 Saniya Mazhari HSBC Pune 3.3 Software Engineer
633 Shreyas Dilip Agate HSBC Pune 3.3 Software Engineer
634 Deepali Tandale HSBC Pune 3.3 Software Engineer
635 Darshan D Kakani HSBC Pune 3.3 Software Engineer
636 Akanksha Srivastava HSBC Pune 3.3 Software Engineer
637 Shubhangi Dighe HSBC Pune 3.3 Software Engineer
638 Ruchika Rakhunde HSBC Pune 3.3 Software Engineer
639 Samrudhi Tribhuvane HSBC Pune 3.3 Software Engineer
640 Kinjal Bharat Tank HSBC Pune 3.3 Software Engineer
641 Anushri Joshi HSBC Pune 3.3 Software Engineer
642 Pravin Eknath Shinde HSBC Pune 3.3 Software Engineer
643 Prajakta Kulkarni HSBC Pune 3.3 Software Engineer
644 Archana Pokharkar HSBC Pune 3.3 Software Engineer
645 Rinku Kumari WebTech Pune 2.5 Software Developer
646 Tanuja Kulkarni HSBC Pune 2.4 Software Trainee
647 Vinesh Parab HSBC Pune 2.4 Software Trainee
648 Vinita P Suvarna HSBC Pune 2.4 Software Trainee
649 Sweena Monteiro HSBC Pune 2.4 Software Trainee
650 Pooja Poojari HSBC Pune 2.4 Software Trainee
651 Veepin Saroj HSBC Pune 2.4 Software Trainee
652 Ankush Singh HSBC Pune 2.4 Software Trainee
653 Srinivas Cheruku HSBC Pune 2.4 Software Trainee
654 Deepak Lad HSBC Pune 2.4 Software Trainee
655 Rohit Karkera HSBC Pune 2.4 Software Trainee
656 Nadar Muthalagan HSBC Pune 2.4 Software Trainee
657 Prarthana Poojary HSBC Pune 2.4 Software Trainee
658 Dona Babu HSBC Pune 2.4 Software Trainee
659 Vaibhav Soni GradMener Pune 1.8 Software Engineer
660 Shweta Dhotre Shipco Mumbai NA Software Trainee
661 Swati Shinde Shipco Mumbai NA Software Trainee
662 Shwetambari Mandhare Shipco Mumbai NA Software Trainee
663 Prathamesh Sawant Shipco Mumbai NA Software Trainee
664 Prakash BHagwat Syntrosys Mumbai 2.0 Software Developer
665 Sagar Yadav Syntrosys Mumbai 2.0 Software Developer
666 Haridas Godage Syntrosys Mumbai 2.0 Software Developer
667 Deepa Bhugul Sai Infocorp Pune 1.2 Software Developer
668 Vinod Bhale EmTec Pune 2.5 Test Engineer
669 Somya Sijaria EmTec Pune 2.5 Test Engineer
670 Pankaj N Thange Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
671 Snehal Sudhakar Vardan Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
672 AnilKumar K Katarpatte Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
673 Priyanka Yerudkar Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
674 Ashok A Rathod Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
675 Reshma Balaso Jadhav Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
676 Shaikh Zeeshan Iqbal Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
677 Madan Malhotra Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
678 Rohit Jain Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
679 Rajendra A Chavan Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
680 Pradnya Thakurdesai Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
681 Niti Shah Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
682 Urvita Shah Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
683 Govind V Khandelwal Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
684 Githija Mohan Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
685 Nital R Galande Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
686 Abdul Sayyed Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
687 Sawant Y Santaji Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
688 Bhavin Shah Atos Mumbai 2.06 Software Trainee
689 Kaustubh Mejari Atos Mumbai 2.06 Software Trainee
690 Asilda D'Cunha Atos Mumbai 2.06 Software Trainee
691 Rahul Gindra Atos Mumbai 2.06 Software Trainee
692 Nilam Adsul Atos Mumbai 2.06 Software Trainee
693 Regal Deshmukh Atos Mumbai 2.06 Software Trainee
694 Pradnya Thakurdesai Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
695 Niti Shah Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
696 Abdul Sayyed Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
697 Yugandhara Shinde Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
698 Bhagyashree Kulkarni Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
699 Madhavi R Hande Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
700 Dnyaneshwar Marle Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
701 Aniket Deshmukh Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
702 Anand  R Mahajan Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
703 Roshan D. Dsouza Accenture Pune 1.8 Trainee-Test Engineer
704 Sehrish I. Madre AON Hewitt Mumbai 2.4 Software Engineer
705 Yogesh Jadhav Merce Mumbai 2.0 Software Developer
706 Pranay Meshram Merce Mumbai 2.0 Software Developer
707 Ashish Loya Vodafone Pune 4.0 Software Trainee
708 Abhishek Singh Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
709 Abhishekkumar Rai Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
710 Ankita Chaudhari Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
711 Dinesh Ahuja Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
712 Gulshan Vasnani Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
713 Hardik Trivedi Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
714 Kanchan Gawade Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
715 Kritika Goswami Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
716 Krutika Lingarkar Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
717 Mandar Khochare Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
718 Neelam Kumari Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
719 Poonam Davari Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
720 Priyanka Pedamkar Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
721 Rashmi Kanekar Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
722 Rohit Bedekar Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
723 Sarika Chandkar Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
724 Seema Gawade Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
725 Shweta Das Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
726 Vijay Bhalekar Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
727 Viraj Vajat Atos Mumbai 3.0 Software Engineer
728 Vaishnavi Holey Syntel Pune 2.9 Trainee Engineer
729 Terence Nero QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
730 Sneha Tachale QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
731 Priyanka Pawar QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
732 Noopur Math QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
733 Stijo Moni QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
734 Swapnil Kadam Syntrosys Mumbai 2.0 Java Developer
735 Manoj Bachav Syntrosys Mumbai 2.0 Java Developer
736 Ganesh Sawant Syntrosys Mumbai 2.0 Java Developer
737 Satish Charmal Syntrosys Mumbai 2.0 Java Developer
738 Sushil Sajane Globe IT Pune NA Java Developer
739 Chetan Meshram Max Secure Pune 1.8 Developer
740 Yogita S. Patil Zensoft Pune 1.2 Test Engineer
741 Pallavi P. Patil Zensoft Pune 1.2 Test Engineer
742 Swati Shah Significant Digits Pune 1.4 QA Engineer
743 Ranveer Ranjan InfoBeans Pune NA Software Engineer
744 Priyanka Mokashi InfoBeans Pune NA Software Engineer
745 Ganesh Sawant In Between Pune 3.0 Software Developer
746 Ketaki Pathak ADP Pune NA Trainee Engineer
747 Saurabh Jain Xpointers Pune NA QA Engineer
748 Pooja Balkawde Yardi Pune NA SQL Engineer
749 Vidya Netke DSR Infotech Pune NA Software Engineer
750 Anupriya Kadlag DSR Infotech Pune NA Software Engineer
751 Shalupriya Pavithran Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
752 Sandhya Tiwari Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
753 Harsha Punjabi Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
754 Deepak Yadav Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
755 Azhar Sayed Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
756 Akshaya Prabhu Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
757 Neekita Gnanaraj Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
758 Sanket Tambadkar Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
759 Pratik Dharamshi Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
760 Akash Shinde Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
761 Manishkumar Gupta Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
762 Ameya Chavan Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
763 Jose George Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
764 Ashwinikumar Giri Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
765 Amit Gupta Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
766 Prakash Jagtap Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
767 Prajakta Patil Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
768 Pornima Jadhav Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
769 Kunal Khandagale Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
770 Pooja Tawde Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
771 Prachi Bapat Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
772 Ranjana Gawas Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
773 Ajit Vairal Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
774 Mohammed Shaikh Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
775 Ashanka Bandawane
Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
776 Manoj Baswal Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
777 Swarada Kanade Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
778 Mayuri Ghagare Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
779 Samarth Manjrekar Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
780 Vaibhav Pawar Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
781 Prachi Shirsathe Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
782 Pratiksha Jagdale Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
783 Rahul Kulkarni Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
784 Rashmi Kulkarni Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
785 Bhagyashree Kulkarni Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
786 Disha Gole Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
787 Manali Gune Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
788 Pankaj Bodhale Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
789 Kumar Birari Accenture Pune 1.8 Trainee Engineer
790 Amol Kharad XPointers Pune NA Software Engineer
791 Rupesh Kolhe Merce Mumbai 2.0 Software Developer
792 Yogesh Jadhav Merce Mumbai 2.0 Software Developer
793 Kanika Soni XL Dynamics Mumbai/Pune 3.0 Software Developer
794 Shraddha Pandey XL Dynamics Mumbai/Pune 3.0 Software Developer
795 Abhinav Tiwari XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Software Developer
796 Anshu Shrivastava XL Dynamics Mumbai/Pune 3.0 Software Developer
797 Varun Pande XL Dynamics Mumbai/Pune 3.0 Software Developer
798 Neetu Harchandani XL Dynamics Mumbai/Pune 3.0 Software Developer
799 Rajshekhar Tiwari XL Dynamics Mumbai/Pune 3.0 Software Developer
800 Anubhav Guha XL Dynamics Mumbai/Pune 3.0 Software Developer
801 Muwahid Ali XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Software Developer
802 Harshit Sharma XL Dynamics Mumbai/Pune 3.0 Software Developer
803 Neetu Paul XL Dynamics Mumbai/Pune 3.0 Software Developer
804 Ashish Tiwari XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Software Developer
805 Vikas Khandel XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Software Developer
806 Diya XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Management Trainee
807 Suyash XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Management Trainee
808 Sonali Singh XL Dynamics Mumbai/Pune 3.75 Management Trainee
809 Swati Soni XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Management Trainee
810 Navu Dhillon XL Dynamics Mumbai/Pune 4.0 Management Trainee
811 Ratan Tripathi XL Dynamics Mumbai/Pune 4.25 Management Trainee
812 Monica Malviya XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Management Trainee
813 Akanksha Saxena XL Dynamics Mumbai/Pune 4.75 Management Trainee
814 Anshul Singh XL Dynamics Mumbai/Pune 4.0 Management Trainee
815 Izhar Khan XL Dynamics Mumbai/Pune 4.0 Management Trainee
816 Piyush Mairal XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Management Trainee
817 Sreejesh Kurup XL Dynamics Mumbai/Pune 4.0 Management Trainee
818 Gauri Kapoor XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Management Trainee
819 Akshata Nikam Syntel Pune 2.0 Trainee
820 Rohan Kadam Syntel Pune 2.0 Trainee
821 Vignesh Mudaliyar Syntel Pune 2.0 Trainee
822 Sandeep Patel Syntel Pune 2.0 Trainee
823 Girish Imnani Quinnox Mumbai 2.7 Software Developer
824 Aditi Rane Quinnox Mumbai 2.7 Software Developer
825 Renuka Dhane DSR Infotech Pune NA Software Developer
826 Nikhil Kapoor QED Baton Pune 2.8 LGE/DGE
827 Madhuri Patil Panacea Pune NA .Net Developer
828 Priyanka Khadse Panacea Pune NA .Net Developer
829 Nilesh Dalvi Panacea Pune NA .Net Developer
830 Harish Bangosavi Panacea Pune NA .Net Developer
831 Dnyaneshwar Jadhav Acism Pune 1.0 PHP Developer
832 Gaurav Sule Microland Pune 1.5 Trainee
833 Garima Sachdeva Microland Pune 1.5 Trainee
834 Varsha Patil Cognizant Pune 3.5 Trainee Engineer
835 Prerna Patil HSBC Pune 3.5 Software Developer
836 Mayur Hole Atos Pune 3.0 Software Engineer
837 Mangesh Khatale Atos Pune 3.0 Software Engineer
838 Bhushan Khandelwal Atos Pune 3.0 Software Engineer
839 Vikesh Dass Atos Pune 3.0 Software Engineer
840 Vishekha Tamrakar Atos Pune 3.0 Software Engineer
841 Dhananjay Pawar Atos Pune 3.0 Software Engineer
842 Dnyaneshwar Belambe Atos Pune 3.0 Software Engineer
843 Gayatri Nagadamudi Atos Pune 3.0 Software Engineer
844 Rahul Bhardwaj Atos Pune 3.0 Software Engineer
845 Prasad Sathe Atos Pune 3.0 Software Engineer
846 Rahul Gonnade Atos Pune 3.0 Software Engineer
847 Radhika Deshpande Atos Pune 3.0 Software Engineer
848 Ronn Zachariah Atos Pune 3.0 Software Engineer
849 Ravina Somvanshi Atos Pune 3.0 Software Engineer
850 Vrushali More Atos Pune 3.0 Software Engineer
851 Pooja Kurule Atos Pune 3.0 Software Engineer
852 Chirayu Kabra Atos Pune 3.0 Software Engineer
853 Theon Coutinho Atos Pune 3.0 Software Engineer
854 Ranjitha Adhikari Atos Pune 3.0 Software Engineer
855 Prachi Modak Atos Pune 3.0 Software Engineer
856 Nayan Sutar Atos Pune 3.0 Software Engineer
857 Prajeeth Nair Atos Pune 3.0 Software Engineer
858 Urmila Mhatre Atos Pune 3.0 Software Engineer
859 Mona Bhutada Atos Pune 3.0 Software Engineer
860 Poornima Muralidaran Atos Pune 3.0 Software Engineer
861 Sumit Sonawane Atos Pune 3.0 Software Engineer
862 Komal Chopda Atos Pune 3.0 Software Engineer
863 Saranya Nair Atos Pune 3.0 Software Engineer
864 Aarati Revanwar Atos Pune 3.0 Software Engineer
865 Manali Sakle Atos Pune 3.0 Software Engineer
866 Kajal Upadhye Atos Pune 3.0 Software Engineer
867 Ruchir Mahajan Atos Pune 3.0 Software Engineer
868 Rohit Taneja Atos Pune 3.0 Software Engineer
869 Deepti Agrawal Atos Pune 3.0 Software Engineer
870 Arpita Agarwal Atos Pune 3.0 Software Engineer
871 Juberkhan Pathan Atos Pune 3.0 Software Engineer
872 Tejas Chowsalkar Atos Pune 3.0 Software Engineer
873 Vrushali Modani Atos Pune 3.0 Software Engineer
874 Sanika Khatawkar Atos Pune 3.0 Software Engineer
875 Smita Chawda Atos Pune 3.0 Software Engineer
876 Sneha Patil Atos Pune 3.0 Software Engineer
877 Renuka Kulkarni Atos Pune 3.0 Software Engineer
878 Kirti Dawada Atos Pune 3.0 Software Engineer
879 Gaurav Gawande Atos Pune 3.0 Software Engineer
880 Rohit Payasi Atos Pune 3.0 Software Engineer
881 Ranjeet patil Yobisys Pune NA Software Trainee
882 Aniket Vibhute GlamIndia Pune 2.4 Software Developer
883 Harshit Jaiswal XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Software Trainee
884 Madhuri Tamhane Vishwasya Pune NA Software Trainee
885 BHagyashree Rane Vishwasya Pune NA Software Trainee
886 ANjali Ver Vishwasya Pune NA Software Trainee
887 Sushant Patil Globe IT Pune NA Java Developer
888 Harish Mohnani Globe IT Pune NA Java Developer
889 Shekhar Sutar WebTech Pune 3.0 C#.Net Developer
890 Ajinkya Yelgunde WebTech Pune 3.0 C#.Net Developer
891 Abhijit Fulsagar WebTech Pune 3.0 C#.Net Developer
892 Dinesh Bodewar WebTech Pune 3.0 C#.Net Developer
893 Prashant Ekhande WebTech Pune 3.0 C#.Net Developer
894 Madhavi Bhattad WebTech Pune 3.0 C#.Net Developer
895 Rahul Wakchaure MicroWorld Pune NA  
896 Supriya Gochade EmTec Pune 2.5 .Net Developer
897 Pooja Papule EmTec Pune 2.5 .Net Developer
898 Akanksha Kalekar Zensar Pune 2.4 Software Trainee
899 Anvesha Rupe Zensar Pune 2.4 Software Trainee
900 Arnav Joel Harry Zensar Pune 2.4 Software Trainee
901 Arshiya Shaikh Zensar Pune 2.4 Software Trainee
902 Ashwini Shinde Zensar Pune 2.4 Software Trainee
903 Chakshu Sharma Zensar Pune 2.4 Software Trainee
904 Chintan Joshi Zensar Pune 2.4 Software Trainee
905 Divyaratna Patil Zensar Pune 2.4 Software Trainee
906 Eden Adaikalam Zensar Pune 2.4 Software Trainee
907 Gauri Kishor Chorge Zensar Pune 2.4 Software Trainee
908 Gayatri Dasarathan Zensar Pune 2.4 Software Trainee
909 Ishar Singh Zensar Pune 2.4 Software Trainee
910 Khushboo Parmar Zensar Pune 2.4 Software Trainee
911 Komal Mishra Zensar Pune 2.4 Software Trainee
912 Melvin Fernandes Zensar Pune 2.4 Software Trainee
913 Michelle Rogers Zensar Pune 2.4 Software Trainee
914 Monisha Suresh Zensar Pune 2.4 Software Trainee
915 Nami Shah Zensar Pune 2.4 Software Trainee
916 Neha B Nair Zensar Pune 2.4 Software Trainee
917 Neha Wadhawa Zensar Pune 2.4 Software Trainee
918 Netra Nitin Shende Zensar Pune 2.4 Software Trainee
919 Nidhi Vishwakarma Zensar Pune 2.4 Software Trainee
920 Nikita Rathi Zensar Pune 2.4 Software Trainee
921 Omkar Godse Zensar Pune 2.4 Software Trainee
922 Pooja A Gaikwad Zensar Pune 2.4 Software Trainee
923 Prince Gupta Zensar Pune 2.4 Software Trainee
924 Rudra Khare Zensar Pune 2.4 Software Trainee
925 Sakpal Rohan Ramesh Zensar Pune 2.4 Software Trainee
926 Sana Shaikh Zensar Pune 2.4 Software Trainee
927 Seruya Sebastian Zensar Pune 2.4 Software Trainee
928 Shailesh Patil Zensar Pune 2.4 Software Trainee
929 Shamaila Daulatabad Zensar Pune 2.4 Software Trainee
930 Shriniwas Waphare Zensar Pune 2.4 Software Trainee
931 Shweta Vijay Kadam Zensar Pune 2.4 Software Trainee
932 Varsha Saswade Zensar Pune 2.4 Software Trainee
933 Yash Sanjiv Pise Zensar Pune 2.4 Software Trainee
934 Aabed Akhtar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
935 Abdul Sajid Shaikh Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
936 Abhay Khadse Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
937 Abhijit Paradkar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
938 Amruta Pandit Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
939 Anil Gaikwad Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
940 Anil Gour Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
941 Aniruddha Ghorpade Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
942 Ankita Mavlankar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
943 Ashutosh  Tripathi Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
944 Ashwini Koyale Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
945 Ashwini Manerikar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
946 Atul Deshmukh Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
947 Atul Patil Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
948 Avinash Kadam Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
949 Ayooshi  Joshi Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
950 Basappa Kadagoudar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
951 Bhagyashree Olokar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
952 Brijesh Patel Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
953 Chandan Singh Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
954 Deepali Bhosale Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
955 Dhananjay Kulkarni Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
956 Dhirajkumar Jadhav Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
957 Dipak Sawant Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
958 Dipika Chavan Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
959 Dnyaneshwar Bhos Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
960 Gaurav Gupta Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
961 Govind  Rasal Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
962 Gurunath Kudalkar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
963 Jaya Mishra Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
964 Kakasaheb Nalawade Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
965 Kiran Argade Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
966 Kiran Warang Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
967 Kiran Yerawar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
968 Mandiraselvi P Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
969 Mangala Channawar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
970 Mayur Sarode Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
971 Mayuri Kulkarni Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
972 Meghna Tak Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
973 Mrunali Rathod Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
974 Mudatsir Sayyed Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
975 Mukanlal Kabara Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
976 Munir Makhamalla Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
977 Navnath Kalyankar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
978 Neetu Singh Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
979 Neha Agrawal Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
980 Nikhil Pol Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
981 Nilesh Kulkarni Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
982 Nilkanth Tare Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
983 Nitesh Todkari Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
984 Pallavi Dakhane Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
985 Parth Dave Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
986 Parveen Sahota Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
987 Pavankumar Bhusari Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
988 Poonam Bangad Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
989 Pramod Chougule Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
990 Pranita Gajare Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
991 Pratik Jagtap Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
992 Pravin Patil Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
993 Priti Jha Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
994 Priyadarshini Dubey Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
995 Rahul Bansode Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
996 Rajendra Belavi Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
997 Ramshankar Yadav Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
998 Ravikiran Raut Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
999 Remya M Varghese Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1000 Rohan Gawde Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1001 Rohit Sawant Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1002 Roshan Rathi Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1003 Rupesh  Bhuwad Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1004 Rushikesh Deshmukh Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1005 Sachin Mahajan Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1006 Sachin Sahare Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1007 Sainath Kothule Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1008 Sandeep Kalal Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1009 Saurabh Gholap Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1010 Seemant Jagtap Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1011 Shailesh Sathe Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1012 Shashikant Vishwakarma Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1013 Shashikant Wadikar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1014 Shivaji Are Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1015 Shobhna Sharma Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1016 Shraddha Salunkhe Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1017 Shreekant Ghude Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1018 Shubhangi Derkar Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1019 Snehal Patil Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1020 Somnath Kale Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1021 Sruthi Vijayan Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1022 Sujit Yadav Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1023 Supriya  Deshmukh Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1024 Surya Yadav Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1025 Tanuj Tandon Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1026 Tushar Kadam Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1027 Vaibhav  Khanna Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1028 Vhanapa Gavade Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1029 Virbhadra Bore Atos Baroda 1.8 Trainee Engineer
1030 Swati Nat Polaris Mumbai 2.0 Trainee Engineer
1031 Punam Gaikwad Polaris Mumbai 2.0 Trainee Engineer
1032 Pratik Kapadia Polaris Mumbai 2.0 Trainee Engineer
1033 Devyani Pachpande Polaris Mumbai 2.0 Trainee Engineer
1034 Mahesh Kumbhar Polaris Mumbai 2.0 Trainee Engineer
1035 Rajaram Sawant Bitwise Pune 2.5 Software Trainee
1036 Dnyaneshwari L HSBC Pune 2.8 Software Developer
1037 Tanaya Kale HSBC Pune 2.8 Software Developer
1038 Gaurav Agrawal HSBC Pune 2.8 Software Developer
1039 MohiniG HSBC Pune 2.8 Software Developer
1040 Richa P HSBC Pune 2.8 Software Developer
1041 Saumya Nagia HSBC Pune 2.8 Software Developer
1042 Ashlesha K HSBC Pune 2.8 Software Developer
1043 Prasad More GoodTech Pune NA Software Developer
1044 Yamini Bombolli GoodTech Pune NA Software Developer
1045 Vishranti Kale GoodTech Pune NA Software Developer
1046 Dipika Mehtre GoodTech Pune NA Software Developer
1047 Pranav Kale Atos Pune 3.3 Software Engineer
1048 Ankit Salunkhe Atos Pune 3.3 Software Engineer
1049 Yogesh Chichani Atos Pune 3.3 Software Engineer
1050 Rahul Gunjal Atos Pune 3.3 Software Engineer
1051 Prerna BHaradwaj Atos Pune 3.3 Software Engineer
1052 Vikas Agrawal Atos Pune 3.3 Software Engineer
1053 Rohan Navgire Atos Pune 3.3 Software Engineer
1054 Raj Patwari Atos Pune 3.3 Software Engineer
1055 Rajaram Savant Atos Pune 3.3 Software Engineer
1056 Romil Mehta Atos Pune 3.3 Software Engineer
1057 Mrunmayee Dode Atos Pune 3.3 Software Engineer
1058 Kumar Rahul Atos Pune 3.3 Software Engineer
1059 Rinku Mishra Atos Pune 3.3 Software Engineer
1060 Diksha Agwan Atos Pune 3.3 Software Engineer
1061 Gaurav Pramanik Atos Pune 3.3 Software Engineer
1062 Pratik Kapadia Atos Pune 3.3 Software Engineer
1063 Shalaka Chandel Atos Pune 3.3 Software Engineer
1064 Rajul Khare Atos Pune 3.3 Software Engineer
1065 Ekta Singh Atos Pune 3.3 Software Engineer
1066 Deepak Juneja Atos Pune 3.3 Software Engineer
1067 Asif Husain Atos Pune 3.3 Software Engineer
1068 Bhumitra Acharya Atos Pune 3.3 Software Engineer
1069 Mahesh Patil Quality Kiosk Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1070 Krishna Chauhan GlobeIT Pune NA .Net Developer
1071 Shraddha M Polaris Mumbai 2.0 Trainee Engineer
1072 Sonal Poharkar Polaris Mumbai 2.0 Trainee Engineer
1073 Pankaj Kumar Polaris Mumbai 2.0 Trainee Engineer
1074 Snehal Rane Polaris Mumbai 2.0 Trainee Engineer
1075 Kshipra Nistane Polaris Mumbai 2.0 Trainee Engineer
1076 Shrikant Dhondkar DSR Infotech Pune 0.9 Test Engineer
1077 Omprakash Gundale DSR Infotech Pune 1.8 CAD-CAM Engineer
1078 Pankaj Patil XL Dyanamics Mumbai 3.0 Software Trainee
1079 Ankita Garje Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1080 Dipak Dandawate Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1081 Agrata Jain Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1082 Shalaka Kshirsagar Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1083 Aditya Hande Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1084 Vijay Kumar Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1085 Arjunsing Jarwal Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1086 Sunny Gurbani Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1087 Akshay Phadake Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1088 Veda Sawant Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1089 Rinju Mathew Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1090 Anurag Kulkarni Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1091 Shruti Sharma Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1092 Abhilasha Bhole Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1093 Aslam Mujawar Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1094 Ayushi Mahajan Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1095 Deepika Dalvi Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1096 Prabhat Singh Pal Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1097 Aniket Jadhav Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1098 Mahadeo Birajdar Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1099 Pankaj Wagh Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1100 Payal Pokale Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1101 Prasanna Deshmukh Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1102 Raj Kapoor Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1103 Satendra Rajput Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1104 Shashikant Chitalkar Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1105 Siddharth Gupta Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1106 Vishal Bhatia Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1107 Abhinav Sood Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1108 Ajinkya Agrawal Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1109 Deepali Shinde Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1110 Niteen Padole Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1111 Rahul Devare Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1112 Shailesh Kadode Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1113 Snehal Pagare Atos Mumbai/Pune 3.3 Software Engineer
1114 Jyotsna Rathod Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1115 Rima Vijan Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1116 Nikhil Sunil Shiktode Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1117 Priyanka Suryawanshi Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1118 Aanchal Lulla Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1119 Ruchita Jain Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1120 Sayali Dhananjay Gadge Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1121 Divya Sebastian Joseph Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1122 Aishwarya Thevar Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1123 Vikram Nath Mazumdar Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1124 Upadhyay Anurag Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1125 Shivangi Mishra Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1126 Pooja Singh Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1127 Pooja Gulab Gunjal Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1128 Kajol Vijay Maker Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1129 Jyothi Gopalswamy Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1130 Bhumika Naresh Jain Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1131 Bhakti Sakore Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1132 Akshaya Muzumdar Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1133 Akshay Sawant Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1134 Ajay Tumma Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1135 Sonal Shetty Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1136 Arshiya Ayaz Umer Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1137 Neha Haridas Menon Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1138 Nalini Iyer Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1139 Nidhi Jaynath Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1140 Pillai S. Gopi Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1141 Snehal R. Yadav Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1142 Renuka Mulemwar Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1143 Amit Singh Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1144 Sonali V. Kadam Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1145 Mitul A. Mehta Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1146 Mohan A. Barot Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1147 Shruti Borikar Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1148 shweta gaikwad Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1149 Alok S. Agarwal Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1150 Pratik B. Thacker Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1151 Kirtan Patel Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1152 Sumeet Chaurasia Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1153 Vishal Mishra Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1154 Bhagyashri GoodTech Pune NA Software Developer
1157 Bhagyashree Jadhav Knovation Pune NA Software Trainee
1158 Pachpind Priyanka Knovation Pune NA Software Trainee
1159 Upendra Yadav Knovation Pune NA Software Trainee
1160 Monika Darandale Knovation Pune NA Software Trainee
1161 Umesh A. Ghule Knovation Pune NA Software Trainee
1162 Mahesh Rajbanshi Knovation Pune NA Software Trainee
1163 Komal V. Nigade Knovation Pune NA Software Trainee
1164 Aniket Panchegaokar Knovation Pune NA Software Trainee
1165 Dnyanesshwar gaikwad Knovation Pune NA Software Trainee
1166 Pranay Meshram Prototech Pune 2.5 Software Developer
1167 Savita Jadhav Quality kiosk Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1168 Rahul Wakuchaure Quality kiosk Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1169 Ramnath Kale Infrasoft NA NA Software Trainee
1170 Rushikesh D. Kshirsagar Prototech Pune 2.5 Software Developer
1171 Nirshad Sheikh Innoeye Indore 1.5 Test Engineer
1172 Ankush Jaiswal Innoeye Indore 1.5 Test Engineer
1173 Sagar Bhagdiya Innoeye Indore 1.5 Test Engineer
1174 Rahul Wakuchaure MicroWrold NA NA .Net Developer
1175 Govind Sonawane Probus NA NA Software Trainee
1176 Yuvraj Ingale Probus NA NA Software Trainee
1177 Abhijit Bhise Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1178 Harshada Kavale Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1179 Kumar Mrinal Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1180 Nikhil Pagdal Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1181 Supriya Dhaigude Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1182 Krutika Wandhare Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1183 Satish Hambarde Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1184 Shrijeet Rupnar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1185 Ajinkya Pujari Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1186 Sneha Kadam Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1187 Shardul Shende Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1188 Anshika Paul Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1189 Akshay Patil Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1190 Akshay Nirhali Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1191 Bhagyashree Pakhare Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1192 Pawan K. Godase Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1193 Grishma Shaha Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1194 Ankita Verma Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1195 Manasi Prabhune Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1196 Deependra S. Rajawat Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1197 Kalyani Kajawe Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1198 Pooja Bhandarekar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1199 Rasika Lanke Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1200 Snehil Agrawal Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1201 Ajinkya Deshmukh Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1202 Shivali Sawant Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1203 Shweta Virgaonkar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1204 Malay Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1205 Priyanka Bafna Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1206 Surabhi Chakole Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1207 Mangesh mahajan Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1208 Vikram Solunke Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1209 Bhagyashri Hapase Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1210 Radhika Sonawane Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1211 Muvitra Murugesan Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1212 Shraddha Shinde Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1213 Vandan Pednekar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1214 Mohammed Vasaiwala Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1215 Krushnaji Gavas Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1216 Priya Kulkarni Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1217 Pranita Rane Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1218 Tanaya Karnik Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1219 Pooja Shriyan Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1220 Rahul Bagave Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1221 Harshada Salunke Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1222 Sarvesh Rathod Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1223 Sagar Thorat Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1224 Bhagyashri Kharade Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1225 Hiteshkumar Vaishya Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1226 Pranali Patade Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1227 Abhay Bhavsar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1228 Shantanu Das Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1229 Tanmay Soparkar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1230 Sandesh Naik Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1231 Ajinkya Sawant Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1232 Sujeet Poojari Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1233 Jairaj Mulay Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1234 Kashmira Vaidya Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1235 Swapnil Gadekar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1236 Sushant Parab Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1237 Anjali Waske Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1238 Neha Khanchandani Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1239 Reshma Walunj Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1240 Rohit P. Neeraj Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1241 Rajendra K. Kale Zensar Pune 2.4 Software Trainee
1242 Akshay Misal Kanaka Pune 2.0 Java Developer
1243 Akash Gupta Deloitte Mumbai 3.25 Software Engineer
1244 Amit Garud Deloitte Mumbai 3.25 Software Engineer
1245 Ankush Lokras Deloitte Mumbai 3.25 Software Engineer
1246 Archana Waje Deloitte Mumbai 3.25 Software Engineer
1247 Pooja Jadhav Deloitte Mumbai 3.25 Software Engineer
1248 Prafful Jadhav Deloitte Mumbai 3.25 Software Engineer
1249 Priyanka Pawar Deloitte Mumbai 3.25 Software Engineer
1250 Sunita Pawar Deloitte Mumbai 3.25 Software Engineer
1251 Vishwajeet Jagdale Deloitte Mumbai 3.25 Software Engineer
1252 Vishakha Mane XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Software Trainee
1253 Shruti Chaugule XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Software Trainee
1254 Srashti Dubey XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Software Trainee
1255 Lalit Bankar XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Software Trainee
1256 Vaidehi Joshi XL Dynamics Mumbai/Pune 3.5 Software Trainee
1257 Pallavi Chaudhari Synechron Pune 3.0 .Net Developer
1258 Pooja Chavan Synechron Pune 3.0 .Net Developer
1259 Clinton Fernandes Synechron Pune 3.0 .Net Developer
1260 Vikas Kakade Synechron Pune 3.0 .Net Developer
1261 Anand Rathi Quality kiosk Navi Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1262 Chandrakant Vikhe Quality kiosk Navi Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1263 Sagar Sakpal Quality kiosk Navi Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1264 Sandesh Mhatre Quality kiosk Navi Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1265 Rohit Mehta Quality kiosk Navi Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1266 Akash Rawool Quality kiosk Navi Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1267 Pritesh Pathak Quality kiosk Navi Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1268 Siddhesh Salvi Quality kiosk Navi Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1269 Dhanashri Kulkarni Kanaka Consulting Pune 2.0 Java Developer
1270 Prakhar Jain QED Baton Pune 2.85 LGE/DGE
1271 Bhushan Raut QED Baton Pune 2.85 LGE/DGE
1272 Bastian Paul QED Baton Pune 2.85 LGE/DGE
1273 Umesh Gurav Ignify Pune NA .Net Developer
1274 Sangram Shinde Ignify Pune NA .Net Developer
1275 Omkar Potdar Quality Kiosk Navi Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1276 Amit Gupte Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1277 Durgesh Rai Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1278 Gautami Aher Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1279 Priyanka Ghare Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1280 Yachika Jerath Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1281 Diksha Chaudhari Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1282 Prasad Morye Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1283 Sumit Ratnani Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1284 Jayesh Agrawal Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1285 T Raj Shekhar Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1286 Saeed Shaikh Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1287 Saurabh Shinde Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1288 Abhilasha Kumari Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1289 Sourabh Joshi Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1290 Ambikesh Shukla Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1291 Nilesh Kothari Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1292 Abhilash Patil Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1293 Saurabh Banik Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1294 Bhakti Chandak Amdocs Pune 3.0 Software Engineer
1295 Komal Yelmate Amdocs Pune 3.0 Software Engineer
1296 Pankaj Dhumal Amdocs Pune 3.0 Software Engineer
1297 Sandip Gadekar Vishwasya Pune NA Software Intern
1298 Utkarsh Urphate Vishwasya Pune NA Software Intern
1299 Mahesh Gudadari Vishwasya Pune NA Software Intern
1300 Amit Jadhav Vishwasya Pune NA Software Intern
1301 Sachin Suryawanshi Vishwasya Pune NA Software Intern
1302 Shrinivas Rasal Vishwasya Pune NA Software Intern
1303 Vaibhav Gore VSpace Pune 1.0 Java Developer
1304 Preeti Mishra VSpace Pune 1.0 Java Developer
1305 Mohit Baberwal VSpace Pune 1.0 Java Developer
1306 Aditi Chavan Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1307 Shiwali Alone Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1308 Moumita Banerjee Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1309 Shaunak Joshi Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1310 Prathamesh Sasawade Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1311 Akash Mehta Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1312 Janhavi Deshmukh Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1313 Sumit Bhalke Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1314 Sayali Shelar Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1315 Lahudas Bhawar Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1316 Priyanka Kadam 4Square Mumbai 1.0 PL-SQL Developer
1317 Aarati Patil 4Square Mumbai 1.0 PL-SQL Developer
1318 Om Taori ITD Pune 1.8 Trainee
1319 Smita Patil ITD Pune 1.8 Trainee
1320 Juilee ITD Pune 1.8 Trainee
1321 Priyanka Bhor ITD Pune 1.8 Trainee
1322 Akshay Pathak ITD Pune 1.8 Trainee
1323 Shital Kharde ITD Pune 1.8 Trainee
1324 Poonam Devre ITD Pune 1.8 Trainee
1325 Neha Shah ITD Pune 1.8 Trainee
1326 Devesh Bilore ITD Pune 1.8 Trainee
1327 Nikita Panda ITD Pune 1.8 Trainee
1328 Abhishek J Infrasoft Pune 3.2 Trainee Engineer
1329 Kratika Gupta Infrasoft Pune 3.2 Trainee Engineer
1330 Akash S Infrasoft Pune 3.2 Trainee Engineer
1331 Dhanashree K Infrasoft Pune 3.2 Trainee Engineer
1332 Saloni Sen Infrasoft Pune 3.2 Trainee Engineer
1333 Prachi Gandhi Infrasoft Pune 3.2 Trainee Engineer
1334 Lokesh S Infrasoft Pune 3.2 Trainee Engineer
1335 Paridhi Nahar Infrasoft Pune 3.2 Trainee Engineer
1336 Arkaja S Infrasoft Pune 3.2 Trainee Engineer
1337 Ashwini Sawant Crest Pune 1.4 XML Developer
1338 Bhatuu Baviskar Crest Pune 1.4 XML Developer
1339 Anagha Gaikwad Crest Pune 1.4 Copy Editor
1340 Priyanka Kadam 4Space Pune NA Trainee
1341 Aarati Patil 4Space Pune NA Trainee
1342 Awadhesh Gupta Proventeq Pune NA Trainee
1343 Payal Dhakad Proventeq Pune NA Trainee
1344 Debashish Dash Proventeq Pune NA Trainee
1345 Akshay Pathak Proventeq Pune NA Trainee
1346 Kaustubh Deshmukh Proventeq Pune NA Trainee
1347 Shraddha Marwadi Proventeq Pune NA Trainee
1348 Ajinkya Gaikwad Proventeq Pune NA Trainee
1349 Shyam BHujbal Proventeq Pune NA Trainee
1350 Neha Dangare Bitwise Pune 2.5 Software Engineer
1351 Gousiya Peerjade HSBC Pune 2.4 Software Trainee
1352 Soniya Sharma HSBC Pune 2.4 Software Trainee
1353 Shubhangi Shendge Bitwise Pune 2.5 Java Developer
1354 Rohit Konka Bitwise Pune 2.5 Java Developer
1355 Yogesh Patil Bitwise Pune 2.5 Java Developer
1356 Amol Khandare Bitwise Pune 2.5 Java Developer
1357 Hemant D Bitwise Pune 2.5 Java Developer
1358 Ankita Dhakate Reliance Games Pune NA NA
1359 Nilofer Sheikh Reliance Games Pune NA NA
1360 Ankita Chandaikar Atos Baroda 1.8 Trainee
1361 Rahul Jadhav Shawman Pune NA Software Trainee
1362 Roshan BHandari Nitor Infotech Pune NA Software Trainee
1363 Sipra Priyadarshini Fidel Softech Pune NA NA
1364 Mahesh Kumbhar Polaris Pune 2.0 Trainee Engineer
1365 A Chhabra XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1366 Nitish P XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1367 Gurtek Singh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1368 Raveen S XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1369 Santosh Kumar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1370 G Matharoo XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1371 Mandeep Kaur XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1372 Bindu G XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1373 Reshav K XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1374 Saurav Kumar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1375 Lavit M XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1376 A Antal XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1377 Harkanwalpreet Singh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1378 M Thakur XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1379 Jayesh Survase XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1380 Rahul Nair XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1381 Pritam Singh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1382 Shivam XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1383 G Parihar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1384 Nishant Singh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1385 J Jangra XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1386 Balwinder Singh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1387 Beeky Singh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1388 Aman Kumar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1389 Lalit Kumar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1390 P Singh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1391 R Ahuja XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1392 T Sidhu XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1393 H Bhagat XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1394 A Gupta XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1395 Amninder Singh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1396 Sandeep Singh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1397 N Bhardwaz XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1398 Ankita Mali XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1399 Varun Nagar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1400 Shilpa G XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1401 Preeti G XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1402 Imroz Kumar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1403 Aakarshan G XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1404 P Sethi XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1405 V Singh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1406 V Dadwal XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1407 S Rana XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1408 Kushal B XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1409 Navpreet M XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1410 Harmeet T XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1411 Nikhil Shelar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1412 Vipul Bhandare XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1413 Mugdha Jahagirdar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1414 Nikhil Pathak XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1415 Pavan Rathod XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1416 Akshay Chaudhari Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1417 Vishal Ingale Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1418 Sahil Usmani Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1419 Sanket Jain Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1420 Vrunda Bhosale Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1421 Sainath Gadhe Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1422 Sudhir Deshmukh Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1423 Mohit Tiwari Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1424 Sreejith Pillai Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1425 Namrata Desai Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1426 Kevin Vaz Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1427 Pooja Padekar Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1428 Asim Mirza Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1429 Khushbu Jariwala Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1430 Vaijanath Polsane Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1431 Govind Kulkarni Bitwise Pune 2.4 Software Engineer
1432 Durgesh Chandwani XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1433 Pranav Salvi XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1434 Amesh Karekar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1435 Ajinkya Pol XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1436 Hitesh Sawant XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1437 Tahir Hamgi XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1438 Anjiri Ambadkar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1439 Mayank Koul XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1440 Amit Agarwal XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1441 Abdul Kadar XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1442 Ramesh Nair Bentley Pune 3.4 Asso. S/w Engineer
1443 Devyani Gupta Bentley Pune 3.4 Asso. S/w Engineer
1444 Prasad Telkikar Bentley Pune 2.2 Graduate Trainee
1445 Kalyani Dongare Bentley Pune 2.2 Graduate Trainee
1446 Shilpa Vishwakarma Bentley Pune 2.2 Graduate Trainee
1447 Surabh iMohite Bentley Pune 2.2 Graduate Trainee
1448 Pooja Pardeshi Bentley Pune 2.2 Graduate Trainee
1449 Sachin Suryavanshi GoodTech Pune NA Software Developer
1450 Swaraj Pimpalkar GoodTech Pune NA Software Developer
1451 Anant Sharma GoodTech Pune NA Software Developer
1452 Priyanka Khadse GoodTech Pune NA Software Developer
1453 Bhagyashri Mali GoodTech Pune NA Software Developer
1454 Monika Ranakhambe Bentley Pune 2.2 Graduate Trainee
1455 Mayur Latkar Bentley Pune 2.2 Graduate Trainee
1456 Samadhan Dhangar Bentley Pune 2.2 Graduate Trainee
1457 Amit Jadhav Aurus Tech Pune 2.4 Trainee Engineer
1458 Harshad Amrutkar Aurus Tech Pune 2.4 Trainee Engineer
1459 Vikrant Kamble Datamato Pune NA Trainee
1460 Deepak Salve Tudip Pune 1.8 Java Developer
1461 Rahul Murkute Tudip Pune 1.8 Java Developer
1462 Apurva Chaudhari Prototech Pune 2.5 Software Developer
1463 Rohi Kolar Agile Avenues Pune NA Software Developer
1464 Vishranti Kale WADDTech Pune NA NA
1465 Shoaib Shaikh Pubmatic Pune 2.0 Trainee Engineer
1466 Sanyam SHah Pubmatic Pune 2.0 Trainee Engineer
1467 Niket Gupta TCS Pune 1.9 Software Trainee
1468 Shraddha Thite TCS Pune 1.9 Software Trainee
1469 Arti Taware TCS Pune 1.9 Software Trainee
1470 Hrishikesh Barhate TCS Pune 1.9 Software Trainee
1471 Trupti Deshpande TCS Pune 1.9 Software Trainee
1472 Adetee Kulkarni TCS Pune 1.9 Software Trainee
1473 Pooja Deore TCS Pune 1.9 Software Trainee
1474 Akshay Ghanekar TCS Pune 1.9 Software Trainee
1475 Omkar Limbore TCS Pune 1.9 Software Trainee
1476 Rohan Bede TCS Pune 1.9 Software Trainee
1477 Vijay Singh TCS Pune 1.9 Software Trainee
1478 Madhuri Khandagale TCS Pune 1.9 Software Trainee
1479 Ishyta Sahore TCS Pune 1.9 Software Trainee
1480 Sagar Bobade TCS Pune 1.9 Software Trainee
1481 Manzoorahmad Shaikh TCS Pune 1.9 Software Trainee
1482 Priyanka Tapkir TCS Pune 1.9 Software Trainee
1483 Vikrant Palve TCS Pune 1.9 Software Trainee
1484 Neha Gupta TCS Pune 1.9 Software Trainee
1485 Shubhada Naik TCS Pune 1.9 Software Trainee
1486 Neha Pawar TCS Pune 1.9 Software Trainee
1487 Saniya Kazi TCS Pune 1.9 Software Trainee
1488 Margaret Dsouza TCS Pune 1.9 Software Trainee
1489 Akshata Sherigar TCS Pune 1.9 Software Trainee
1490 Isha Rajput TCS Pune 1.9 Software Trainee
1491 Gauri Babar TCS Pune 1.9 Software Trainee
1492 Rishikesh Sawant Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1493 Pankaj Sewak Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1494 Deepak Singh Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1495 Manish Gupta Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1496 Vikas Janghare Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1497 Rita Dsouza Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1498 Vini Satose Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1499 Supriya Avhad Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1500 Mohan Barot Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1501 Pradeep Maurya Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1502 Gopinath Velankar Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1503 Vignesh Pandi Ugam Solutions Mumbai 2.25 Software Developer
1504 Dilip Sanghvi Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1505 Deepali Khot Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1506 Akanksha Bobhate Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1507 Manish Prajapati Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1508 Kunjal Mehta Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1509 Reena Sawant Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1510 Jibran Patel Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1511 Disha Salunke Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1512 Harshada Parab Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1513 Manali Valia Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1514 Vishal Mishra Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1515 Sourabh Gupte Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1516 Amit Chirmule Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1517 Ashish Sharma Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1518 Vaibhav Naik Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1519 Sayli Betkar Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1520 Sonal Shetty Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1521 Dhawal Bhavsar Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1522 Afsheen Khan Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1523 Vedant Ruparelia Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1524 Amruta Kadam Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1525 Kiran Amin Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1526 Vaishali Naphade Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1527 Pravin Gupta Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1528 Prathamesh Panchal Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1529 Nitesh Panchal Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1530 Supriya Avhad Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1531 Dimple Bhat Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1532 Ira Bhardwaj Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1533 Saif Shaikh Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1534 Pritika Manjrekar Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1535 Pankaj Vishwakarma Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1536 Pankaj Sevak Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1537 Mahesh Bhardwaj Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1538 Samiksha Patil Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1539 Harshit Poojari Atos Mumbai/Pune 2.25 Trainee
1540 Trupti Deshpande Amdocs Pune 2.25 Software Trainee
1541 Parth Pandharpure Amdocs Pune 2.25 Software Trainee
1542 Isha Rajpur Amdocs Pune 2.25 Software Trainee
1543 Teena Agrawal Amdocs Pune 2.25 Software Trainee
1544 Salman Tamboli Amdocs Pune 2.25 Software Trainee
1545 Mangesh Bansode XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1546 Dinesh Ajwani XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1547 Shyam Raghuwanshi XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1548 Ajay Sinha
XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1549 Manoj Suradkar
XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1550 Tushar Nemade
XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1551 Roshan Wagh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1552 Pavneet Ajmani XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1553 Ameya C
XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1554 Suneet Garampalli XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1555 Khushboo Khabia XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1556 Rutuparna Moharil XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1557 Prasad Taware XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1558 Suyash R Bagde XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1559 Hemant Bissa XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1560 Aarti Ajapunje XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1561 Rajat Atkare XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1562 Deepak Patidar
XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1563 Sambhav Jain XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1564 Aniket Sisodia XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1565 Rupali Bansal
XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1566 Surbhi Ranade
XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1567 Siddhesh Patil XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1568 Tripti Wadhe XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1569 Yash Gole XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1570 Siddharth Jain XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1571 Arpan Kapadia XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1672 Aditya Sharma XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1573 Kunal Munge
XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1574 Ankita Porwal XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1575 Shivanshu Gupta XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1576 Jairaj Dodiya XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1577 Aditya Namdev XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1578 Madhur Saxena XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1579 Amit Chandel XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1580 Anand Singh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1581 Ravish Sheikh XL Dynamics Navi Mumbai 3.5 Trainee
1582 Akshay Dagade Pubmatic Pune NA Technical Trainee

1583

Megha Sidram Fidel Softech Pune NA NA
1584 Saurabh Prabhune AurusTech Pune 2.0 Tech Support
1585 Swapnil Uttarwar QED Baton Pune 1.2+ LGE/DGE
1586 Shardul Karajgar QED Baton Pune 1.2+ LGE/DGE
1587 Ekta Kukreja Bentley Pune 2.2 Software Intern
1588 Anuj Dixit Bentley Pune 2.2 Software Intern
1589 Sushrut Bhosale Bentley Pune 2.2 Software Intern
1590 Sheshans Radheshyam Inbetween Pune 3.0 Software Developer
1591 Sagar Jaisinghani Inbetween Pune 3.0 Software Developer
1592 Hitesh Hotchandani Inbetween Pune 3.0 Software Developer
1593 Ajay Yadav Atos Pune/Mumbai 2.25 Software Trainee
1594 Ganesh Mane Atos Pune/Mumbai 2.25 Software Trainee
1595 Harprit Kaur Atos Pune/Mumbai 2.25 Software Trainee
1596 Jaydeep Rane Atos Pune/Mumbai 2.25 Software Trainee
1597 Manoj Uppadhyay Atos Pune/Mumbai 2.25 Software Trainee
1598 Mudatsir Sayyed Atos Pune/Mumbai 2.25 Software Trainee
1599 Nikita Shinde Atos Pune/Mumbai 2.25 Software Trainee
1600 Pranay Jadhav Atos Pune/Mumbai 2.25 Software Trainee
1601 Shalaka Jaitapkar Atos Pune/Mumbai 2.25 Software Trainee
1602 Sonali Gaikwad Atos Pune/Mumbai 2.25 Software Trainee
1603 Tanushree Karmokar Atos Pune/Mumbai 2.25 Software Trainee
1604 Pathik Sangani Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1605 Dnyaneshwar Gaikwad Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1606 Baratam Sruthi Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1607 Thangapandian M Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1608 Nitesh Shetty Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1609 Shankar Kadam Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1610 Mani Kandan Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1611 Sathyavarapu Nikhilesh Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1612 Mohammad Ali Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1613 Tutika Kumar Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1614 Veena Nanajakar Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1615 Chetan Jinnappanavar Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1616 Aishwarya Shetty Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1617 Guru Sairam Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1618 Amar Bharambe Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1619 Chetan mane Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1620 Prachi Mahadik Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1621 Aniket Parab Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1622 Shilpa Arote Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1623 Narendra Goodapati Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1624 Manjunathan G Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1625 Savitha Raj Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1626 Jovitha Serrao Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1627 Ramu Singamreddy Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1628 Apurv Shingne Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1629 Sunny Thakur Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1630 Melbon Rodrigues Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1631 Rohit Pednekar Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1632 Ritika Mahulkar Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1633 Srisowmya Bathulapalli Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1634 Surabhi Yadav Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1635 Sonal Rangnekar Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1636 Radha Gangwani Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1637 Anuradha Salunke Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1638 Aishvarya Vedpathak Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1639 Sonali Singh Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1640 Rajeshree Jadhav Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1641 Namita Surve Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1642 Cibaca Khandelwal Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1643 Krishna Gajra Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1644 Madhumati Unde Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1645 Priti Singh Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1646 Pravin Chavan Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1647 Swarnima Awasthi Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1648 Stallin Pereira Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1649 Stefy Varghese Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1650 Divyata Natekar Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1651 Shraddha Bhongle Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1652 Hetshree Vora Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1653 Ashish Gupta Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1654 Payal Pawar Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1655 Varsha Pansare Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1656 Rohit Singh Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1657 Priyadarshini Borkar Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1658 Shruthi Ramesh Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1659 Parvathy Chandran Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1660 Ayushi Singhal Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1661 Moin Abdul Sayyed Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1662 Siddhi Sawant Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1663 Angitha Ashik K Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1664 Guruharish Medasani Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1665 Divya Malankiya Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1666 Sukanya Prabhu Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1667 Bhagyashree Tamhankar Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1668 Sonal Giri Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1669 Abdul Farid Ayed Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1670 Abin Marydasan Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1671 Linda Pereira Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1672 Mohamed Ismail Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1673 Arshad Ahmir Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1674 Bhavana H.r Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1675 Rupali Bobale Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1676 Priyanka Patnekar Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1677 Diksha Yadav Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1678 Rajashree Parab Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1679 Satish Bommaganti Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1680 Ratndeep Bolegave Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1681 Tauseef Khan Atos Pune/Mumbai 3.3 Software Trainee
1682 Shiyani Bharat Prototech Pune 2.75 Software Developer
1683 Yuvraj nalawade Prototech Pune 2.75 Software Developer
1684 Shirish Ghule Vyom Labs Pune 1.8 Trainee
1685 Pawan Hampi Max Secure Pune 1.2 Technical Support
1686 Gauraw Paropate Max Secure Pune 1.2 Technical Support
1687 Sagar Parve Quality Kiosk Mumbai 1.8 QA Engineer
1688 Suryakant Gupta Quality Kiosk Mumbai 1.8 QA Engineer
1689 Pritam Salunke Smart Cloud Pune 1.8 IOS Developer
1690 Sohel Sayyed Prototech Pune 2.5 Software Engineer
1691 Aditya Gokhale XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1692 Ajay Potghan XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1693 Akshata Hegde XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1694 Anushri Deulkar XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1695 Arpit Gharia XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1696 Arvind Yadav XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1697 Aswar Subhash XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1698 Dhatrak Sanjay XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1699 Hemant Kumar XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1700 Jayesh Mulmule XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1701 Ketan Fulkar XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1702 Kiran Rathi XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1703 Kottawar Kishorrao XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1704 Manish Gangwani XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1705 Mohammad Zerik XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1706 Rajashwini Ukarande XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1707 Rajesh Jirwankar XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1708 Richa Sikarwar XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1709 Sayali Kshetre XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1710 Shailesh Pathrudkar XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1711 Shivlal Mistry XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1712 Snehal Somvanshi XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1713 Suhotra Nagolkar XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1714 Sumeet Bhat XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1715 Suraj Misal XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1716 Vaibhav Marathe XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1717 Wani Pramod XL Dynamics Mumbai 3.5 Financial Analyst
1718 Sneha Prajapati Bentley Systems Pune 2.2 Software Developer
1719 Sagar Talwar Bentley Systems Pune 2.2 Software Developer
1720 Jameer Mulani Bentley Systems Pune 2.2 Software Developer
1721 Kamlesh Gwale Harshad Websoft Pune 1.0 Software Developer
1722 Snehal Kharade GoodTech Pune NA Trainee
1723 Prashant Morankar GoodTech Pune NA Trainee
1724 Prajna Shetty Webtech Pune 3.0 Test Engineer
1725 Sangita Kate Emtec Pune 2.5 Software Developer
1726 Rohini Musmade Futurism Pune 1.0 Software Developer
1727 Shrikant Dalal Futurism Pune 1.0 Test Engineer
1728 Krishnagar Shinde PEOL Mumbai 2.6 Software Developer
1729 Prashant Kamble PEOL Mumbai 2.6 Software Developer
1730 Sandeep Yemul PEOL Mumbai 2.6 Software Developer
1731 Jayesh Pol PEOL Mumbai 2.6 Software Developer
1732 Sudesh Parwade PEOL Mumbai 2.6 Software Developer
1733 Mangesh Raut PEOL Mumbai 2.6 Software Developer
1734 Shweta Ranpise Kanaka Pune 3.0 BPM
1735 Akshay Bakshi iGate Pune 3.15 Software Developer
1736 Priyanka Diwate iGate Pune 3.15 Software Developer
1737 Sashil Shah iGate Pune 3.15 Software Developer
1738 Madhuri Bisen iGate Pune 3.15 Software Developer
1739 Ankita Bhindwale Deloitte Bangalore 3.0 Trainee
1740 Vaibhav Wagh Deloitte Bangalore 3.0 Trainee
1741 Rupali Thorat DevEncubators Pune NA NA
1742 Shraddha Shinde DevEncubators Pune NA NA
1743 Yogesh Ghadge DevEncubators Pune NA NA
1744 Ganesh Sutar DevEncubators Pune NA NA
1745 Rohan Dahake Datamato Pune NA NA
1746 Meenal Lashkare Datamato Pune NA NA
1747 Maithilyua Sarambekar Datamato Pune NA NA
1748 Rucha Nilangekar Datamatics Mumbai 2.0 Software Engineer
1749 Yadnesh Khairnar Aurus Tech Pune 2.0 Java Developer
1750 Bhagyashree Ghodekar Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. S/w Engineer
1751 Kirti Agarwal Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. S/w Engineer
1752 Nandkishor Surashe Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. S/w Engineer
1753 Anmol Kulkarni Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso S/w Engineer
1754 Nitish Kulkarni Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. S/w Engineer
1755 Abhishek Karkamkar Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. Engineer
1756 Amol Suryawanshi Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. S/w Engineer
1757 Shantanu Vashishtha Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. S/w Engineer
1758 Nitesh Mahajan Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. Test Engineer
1759 Nikhil Khairkar Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. Test Engineer
1760 Bhagyashree Kakad Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. Test Engineer
1761 Megha Kshirsagar Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. Test Engineer
1762 Shruti Pathak Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. Test Engineer
1763 Aishwarya Verma Quick Heal Pune 3.3-3.5 Asso. Test Engineer
1764 Malika Jadhav Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1765 Ashwini Kulkarni Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1766 Rakesh Roushan Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1767 Poonam Dhotre Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1768 Harshali Markad Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1769 Bhushan Rade Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1770 Tejaswini Jain Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1771 Tushar Bhuvad Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1772 Shilpa Jangle Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1773 Sneha Pawar Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1774 Tushar Gawas Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1775 Shubham Chavan Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1776 Akshay pathak Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1777 Shubhangi Ambulgekar Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1778 Prashant BHadane Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1779 Ashwini Chintawar Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1780 Shambhavi Singh Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1781 Gaurang Shah Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1782 Chetan Humbe Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1783 Snehal Khedkar Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1784 Sunil Prajapati Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1785 Shubham Shrivastava Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1786 Divya Upadhyaya Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1787 Anshul Agrawal Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1788 Ashutosh Pathak Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1789 Shaila Katare Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1790 Sonia Gavi Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1791 Pratik Agrawal Atos Pune/Mumbai 3.3 Trainee
1792 Rohini Kadam VRhythms Pune 1.8 QA Tester
1793 Pritish Patil Bentley Pune 4.0 Asso. S/w Developer
1794 Prasad Bhokare Bentley Pune 4.0 Asso. S/w Developer
1795 Priyanka Bhise Bentley Pune 4.0 Asso. S/w Developer
1796 Pushkar Dole ADP Pune 2.0 Tech Support
1797 Rakesh Gawali Aurus Tech Pune 2.0 Tech Support
1798 Rohit Mahabale Aurus Tech Pune 2.0 Tech Support
1799 Sagar Jadhav Aurus Tech Pune 2.0 Tech Support
1800 Aakash Katyarmal Aurus Tech Pune 2.0 Tech Support
1801 Gouri Jodh Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
1802 Ritika Gupta Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
1803 Omkar Dange Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
1804 Kunal Sonar Game Cloud Pune NA Test Engineer
1805 Jonny R. Tahilramani Pubmatic Pune 2.4 Software Engineer
1806 Abhishek Mishra Prototech Pune 2.4 Software Developer
1807 Saurabh Dhole Prototech Pune 2.4 Software Developer
1808 Neelam Jadhav Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1809 Priti Jaygude Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1810 Nikita Kinlekar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1811 Swapnil Ambre Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1812 Abhijeet Khade LinguaNext Pune 2.0 Test Engineer
1813 Naveen Diwan Xiphi Tech Thane 1.2 Test Engineer
1814 Prachi Dixit GoodTech Pune NA Intern
1815 Apurva Bajaj GoodTech Pune NA Intern
1816 Abhishek Deshpande GoodTech Pune NA Intern
1817 Nikita L. Kinlekar Golden Source Mumbai 3.2 Software Engineer
1818 Shivam Sen Golden Source Mumbai 3.2 Software Engineer
1819 Komal Kothawade ProductDossier Pune 1.92 Software Developer
1820 Kaustubh S. Deshpande ADP Pune 1.72 Software Developer
1821 Pushkar Dole ADP Pune 4.0 Software Engineer
1822 Abhishek Kulkarni ADP Pune 4.0 Software Engineer
1823 Aniruddha Dolas Quick Heal Pune 3.0 Software Engineer
1824 Sayali Jamdade Interface Pune 3.25 Trainee Consultant
1825 Ganesh Kulkarni Interface Pune 3.25 Trainee Consultant
1826 Niraj Salokhe Interface Pune 3.25 Trainee Consultant
1827 Apurva Sakharpe Interface Pune 3.25 Trainee Consultant
1828 Yogesh S. Bane Quick Heal Pune 3.40 Associate Engineer
1829 Piyush Bansal Quick Heal Pune 3.40 Associate Engineer
1830 Omkar V. Gurav Quick Heal Pune 3.40 Associate Engineer
1831 Sandeep Singh Quick Heal Pune 3.40 Associate Engineer
1832 Akhil Koul Quick Heal Pune 3.40 Associate Engineer
1833 Sohan Kulkarni Quick Heal Pune 3.40 Associate Engineer
1834 Krishna S Sawe Quick Heal Pune 3.40 Associate Engineer
1835 Sarang P. Sonawane Quick Heal Pune 3.40 Associate Engineer
1836 Pritam P. Jadhav Quick Heal Pune 3.40 Associate Engineer
1837 Pooja Awati Bentley Pune 4.0 Asso. Software Developer
1838 Abhishek Gaikwad Acism Pune NA Java Intern
1839 Archana Bhise IDMission Pune 1.4 IVO
1840 Anshu Dubey Sears Pune 2.6 Software Engineer
1841 Ashish Rahane Sears Pune 2.6 Software Engineer
1842 Azharuddin Syed Sears Pune 2.6 Software Engineer
1843 Chaitali Shinde Sears Pune 2.6 Software Engineer
1844 Dhanashri Gaikwad Sears Pune 2.6 Software Engineer
1845 Gaurav Kadam Sears Pune 2.6 Software Engineer
1846 Laila Sayyad Sears Pune 2.6 Software Engineer
1847 Manash Sarma Sears Pune 2.6 Software Engineer
1848 Pranoti Mohite Sears Pune 2.6 Software Engineer
1849 priyanka Khamkar Sears Pune 2.6 Software Engineer
1850 Shradha Temkar Sears Pune 2.6 Software Engineer
1851 surendra Bhorkar Sears Pune 2.6 Software Engineer
1852 Suruchika Singh Sears Pune 2.6 Software Engineer
1853 vaibhav Shrivastava Sears Pune 2.6 Software Engineer
1854 Yogesh Saswade Sears Pune 2.6 Software Engineer
1855 Sneha Prajapati Bentley Pune 3.4 - 4.0 NA
1856 Gaurav Rai Bentley Pune 3.4 - 4.0 NA
1857 Rahul Sapakal Bentley Pune 3.4 - 4.0 NA
1858 Shubhangi Panawar Bentley Pune 3.4 - 4.0 NA
1859 Shivani Sanane Bentley Pune 3.4 - 4.0 NA
1860 Ayushi Jain Bentley Pune 3.4 - 4.0 NA
1861 Shifa Salim Mirajkar Accenture Pune 1.9 Testing/PCS
1862 Aziz Yusuf Methiwala Accenture Pune 1.9 Testing/PCS
1863 Cybin George Game Cloud Pune NA Test Engineer
1864 Komal Shirsagar Game Cloud Pune NA Test Engineer
1865 Maithily Sarabekar Game Cloud Pune NA Test Engineer
1866 Pragati Rokade Game Cloud Pune NA Test Engineer
1867 Pranjali Morely Game Cloud Pune NA Test Engineer
1868 Supriya Kakade Game Cloud Pune NA Test Engineer
1869 Shriya Patil LinguaNext Pune 2.0 Test Engineer
1870 Farukh Maner Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1871 Ashwini Sawant Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1872 Seematai Pote Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1873 Vishal Hadoltikar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1874 Ashwini Padmanabhi Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1875 Ramesh madane Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1876 Sneha Morye Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1877 Anup tisgaonkar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1878 Preeti yadav Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1879 Shwetali Khambe Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1880 Shaikh T. Qurban Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1881 Yashashri Karampuri Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1882 Sagar Yaravalkar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1883 Laxman Nikam Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1884 Vaibhav Salunkhe Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1885 Bhagyashree Kamble Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1886 Vikas Singh Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1887 Surya Prakash Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1888 Harshada Kushe Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1889 Tushar Ashok Tone Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1890 Abhishek mishra Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1891 Deepak Jaisinghani Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1892 Nandu Ramrao Dhanvai Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1893 Laxman Virupakshe Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1894 Ganesh Chavan Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1895 Namrata Balgude Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1896 Nikhil Fadnis Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1897 Nikhil Dalvi Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1898 Alok Betgerikar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1899 Siddiqi Muzammil Ahmad Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1900 Ankit Parbat Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1901 Shraddha Parab Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1902 Sahadev Gupta Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1903 Shashank Singhai Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1904 Satyam Soni Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1905 Ashish Sharma Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1906 Avinash Shelke Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1907 Shivam Singh Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1908 Sony Sariya Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1909 Deepali Jire Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1910 Nimish Pathak Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1911 Suyash Gandhi Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1912 Nikhil Bhosle Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1913 Kedar Nagarmunolikar Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1914 Praveen Nalawade Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1915 Pasad Boyane Hexaware Chennai 2.5 Trainee Engineer
1916 Gaurav Rai Skillnet Mumbai 2.2 Trainee Engineer
1917 Rahul Chaudhari Sampada Soft Mumbai NA Software Developer
1918 Amey Deole Sampada Soft Mumbai NA Software Developer
1919 Dattatary Talekar Jump Start Pune NA Software Developer
1920 Kishor Ronge Jump Start Pune NA Software Developer
1921 Priyanka Solanke Tudip Pune 2.4 Java Developer
1922 Pavan Phatak WebTech Pune 3.0 Software Developer
1923 Minal Pawar Bitwise Pune 3.0 Jr. Programmer
1924 Bipin Pandey Bitwise Pune 3.0 Jr. Programmer
1925 Krishna Maurya Bitwise Pune 3.0 Jr. Programmer
1926 Suryadeep Sahu Bitwise Pune 3.0 Jr. Programmer
1927 Neeraj Chavan Bitwise Pune 3.0 Jr. Programmer
1928 Kalisharan Prasad Bitwise Pune 3.0 Jr. Programmer
1929 Md. Atif Hanif Sayed Bitwise Pune 3.0 Jr. Programmer
1930 Aditya Benjamin Bitwise Pune 3.0 Jr. Programmer
1931 Jinu George Bitwise Pune 3.0 Jr. Programmer
1932 Vinay Bansal Bitwise Pune 3.0 Jr. Programmer
1933 Ruchika Ramteke Sears Pune 2.6 Software Engineer
1934 Shubham Gariya Sears Pune 2.6 Software Engineer
1935 Akshay Kshirsagar Sears Pune 2.6 Software Engineer
1936 Yash Tiwari Sears Pune 2.6 Software Engineer
1937 Aditya Ople Sears Pune 2.6 Software Engineer
1938 Gunjan Mangate Sears Pune 2.6 Software Engineer
1939 Amit Mishra Sears Pune 2.6 Software Engineer
1940 Prajakta Shelar Sears Pune 2.6 Software Engineer
1941 Venus Jain Sears Pune 2.6 Software Engineer
1942 Heena Shaikh Sears Pune 2.6 Software Engineer
1943 Shreya Khandelwal Sears Pune 2.6 Software Engineer
1944 Rajeshkumar Ladani Sears Pune 2.6 Software Engineer
1945 Nikhil Bhajipale Sears Pune 2.6 Software Engineer
1946 Neha Bhavsar Sears Pune 2.6 Software Engineer
1947 Raju Kanyal Sears Pune 2.6 Software Engineer
1948 Javed Shaikh Sears Pune 2.6 Software Engineer
1949 Sameer Sontakke ADP Pune 4.0 Software Engineer
1950 Suraj Ghodke ADP Pune 4.0 Software Engineer
1951 Sumit Desai ADP Pune 4.0 Software Engineer
1952 Akshay Dikondawar ADP Pune 4.0 Software Engineer
1953 Mahipal Gundeli WebTech Pune 3.0 Software Engineer
1954 Suraj Katare WebTech Pune 3.0 Software Engineer
1955 Kiran Katta WebTech Pune 3.0 Software Engineer
1956 Manali S. Takawale Fortune Mumbai NA Java Developer
1957 Santosh R. Pandey Fortune Mumbai NA Java Developer
1958 Vivek Surse Syntrosys Mumbai 2.0 Trainee
1959 Sonali Rahinj Syntel Chennai 2.9 Trainee
1960 Vaishali Shingare Syntel Chennai 2.9 Trainee
1961 supriya mirge Syntel Chennai 2.9 Trainee
1962 Sonali Mhase Syntel Chennai 2.9 Trainee
1963 Vaibhav Jaybhaye Syntel Chennai 2.9 Trainee
1964 Vijaykumar Chavan Syntel Chennai 2.9 Trainee
1965 Vishal Pund Syntel Chennai 2.9 Trainee
1966 Vijay Savkare Syntel Chennai 2.9 Trainee
1967 Sumit Shinde Syntel Chennai 2.9 Trainee
1968 Sunil Pawar Syntel Chennai 2.9 Trainee
1969 Vijay Lohar Syntel Chennai 2.9 Trainee
1970 Suvarna Bambarse Syntel Chennai 2.9 Trainee
1971 Swapnil Keshwain Syntel Chennai 2.9 Trainee
1972 Priyanka Zingare Syntel Chennai 2.9 Trainee
1973 Pallavi Ghuge Syntel Chennai 2.9 Trainee
1974 Sagar Toke Syntel Chennai 2.9 Trainee
1975 Prasad Raibagkar Syntel Chennai 2.9 Trainee
1976 Sandesh Jankar Syntel Chennai 2.9 Trainee
1977 Pranoti Rahate Syntel Chennai 2.9 Trainee
1978 Sayali Kulkarni Syntel Pune 2.9 Trainee
1979 sneha warade Syntel Pune 2.9 Trainee
1980 Prasad Khalane Syntel Pune 2.9 Trainee
1981 Hrushikesh Kate Syntel Pune 2.9 Trainee
1982 komal pawar Syntel Pune 2.9 Trainee
1983 Priyanka Solanke Syntel Pune 2.9 Trainee
1984 Kaushal Patil Syntel Pune 2.9 Trainee
1985 mohd. jalil surve Syntel Pune 2.9 Trainee
1986 neha madgaonkar Syntel Pune 2.9 Trainee
1987 Farukh Maner Syntel Pune 2.9 Trainee
1988 ketaki kulkarni Syntel Pune 2.9 Trainee
1989 Pranjali Morey Syntel Pune 2.9 Trainee
1990 Leena Mahakalkar Syntel Pune 2.9 Trainee
1991 kirti annajigar Syntel Pune 2.9 Trainee
1992 Monika Khalate Syntel Pune 2.9 Trainee
1993 Meghna Jain Syntel Pune 2.9 Trainee
1994 Akshay Baheti Syntel Pune 2.9 Trainee
1995 Balu Khengat Syntel Pune 2.9 Trainee
1996 Aishwarya Ingale Syntel Pune 2.9 Trainee
1997 Anuradha Ladole Syntel Pune 2.9 Trainee
1998 Akshada Ranpise Syntel Pune 2.9 Trainee
1999 Ajay Chavan Syntel Pune 2.9 Trainee
2000 Cybin George Syntel Pune 2.9 Trainee
2001 Amol Panzade Syntel Pune 2.9 Trainee
2002 Prachi Khandekar Syntel Pune 2.9 Trainee
2003 Pratik Chavan Syntel Pune 2.9 Trainee
2004 Gayatri Gote Syntel Pune 2.9 Trainee
2005 Venkatesh Vishal Syntel Pune 2.9 Trainee
2006 Archana Sawant Syntel Pune 2.9 Trainee
2007 aadarsh kanhaua Syntel Pune 2.9 Trainee
2008 Akshay Umate Syntel Pune 2.9 Trainee
2009 Divya Agrawal Syntel Pune 2.9 Trainee
2010 Abhishek Dashasahastra Syntel Pune 2.9 Trainee
2011 Akrati Agrawal Syntel Pune 2.9 Trainee
2012 Supriya Kakade Syntel Pune 2.9 Trainee
2013 Supriya Thorat Syntel Pune 2.9 Trainee
2014 Ruchi Gautami Syntel Pune 2.9 Trainee
2015 shalu patle Syntel Pune 2.9 Trainee
2016 Pratiksha Kshirsagar Syntel Pune 2.9 Trainee
2017 Trushali Sardal MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2018 Vaibhav Kushwaha MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2019 Israt Firdous MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2020 Urvashi.S.D MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2021 Adwait Dwivedi MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2022 Manisha S Purwani MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2023 Sayali S Katkhede MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2024 Astha Raina MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2025 Shiwraj K. Desai MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2026 Varsha G. Patil MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2027 Sweety Jain MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2028 Daggupati Sheshadri MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2029 Adwait R. Jajare MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2030 Ekta Lohe MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2031 Swapnil Shitole MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2032 Ekta K. Sharma MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2033 Prabhat K. Maurya MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2034 Kritika Sharma MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2035 Dheeraj P. Patil MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2036 Surekasha Deepak J MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2037 Snehanka Bhosle MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2038 Pallavi Yerawar MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2039 Sourabh Gole MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2040 Chittaranjan Patra MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2041 Vaibhav S. Kale MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2042 Shubham R. Aute MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2043 Omkar P S MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2044 Ashish Phalke MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2045 Priyanka Pandit MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2046 Dhruv Joshi MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2047 Shwetank Gupta MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2048 Prasad B. Tatre MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2048 Prasad B. Tatre MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2049 Rasika Rasal MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2050 Rishab Sahu MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2051 Bhagyashri B Babhale MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2052 Neha Salve MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2053 Kshitij R Deshmukh MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2054 Yogesh A. Sardar MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2055 Shubham Mhaske MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2056 Ajinkya Junghare MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2057 Shalu Patale MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2058 Amol Dhomabare MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2059 Nupur G Nimbhorkar MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2060 Snehal Kshirsagar MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2061 Nirmal P Gosar MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2062 Vishal Pawar MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2063 Radhika Dubey MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2064 Sarvopari Patodi MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2065 Komal S. Patil MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2066 Ketaki Kulkarni MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2068 Dipanshu Baraskar MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2069 Priyanka K.Pinjani MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2070 Akshita Golatkar MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2071 Payal R Nimkar MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2072 Rajan Yergatwar MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2073 Aadarsh Kanhaua MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2074 Monali B.Ghumare MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2075 Neha H Jagtap MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2076 Pallavi Mundhe MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2077 Minal Saxena MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2078 Akash R. Pookandy MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2079 Kumari Kusum MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2080 Kunal N.Kalore MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2081 Prasad Rajendra K MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2082 Priyanka M Nevase MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2083 Mayure Uttekar MNC Chennai 2.5 Trainee Engineer
2084 Ganesh V. Lokhande Probus Pune NA Technical support executive
2085 Kaushik S. Malvadkar Probus Pune NA Technical support executive
2086 Mahesh N. Mathankar Probus Pune NA Technical support executive
2087 Snehal Kshirsagar Ezest Pune 1.8 Software Developer
2088 Vijay Lohar Drivedge Pune 2.4 Software Developer
2089 Gajanan S. Khond Quick Heal Pune 3.4 Associate Engineer
2090 Rohit R. Bhange Quick Heal Pune 3.4 Associate Engineer
2091 Dhwanit Shrivastava Quick Heal Pune 3.4 Associate Engineer
2092 Rupali D. Parate Quick Heal Pune 3.4 Associate Engineer
2093 Bhagyashri A. Patil Shipco Pune NA Software Developer
2094 Sumitra B. Dalai Shipco Pune NA Software Developer
2095 Sonali B. Chemate Shipco Pune NA Software Developer
2096 Deeplaxmi M. Patil Shipco Pune NA Software Developer
2097 Mahender R. Prajapath Syntel Pune 2.1 Trainee
2098 Zeba Y. Khan Syntel Pune 2.1 Trainee
2099 Snehal Chitale Syntel Pune 2.1 Trainee
2100 Atish Sawant Syntel Pune 2.1 Trainee
2101 Ajinkya Babar BMC Pune 2.2 Software Developments
2102 Akhil Katekhaye BMC Pune 2.2 Software Developments
2103 Suchita Amrutkar Sears Pune 2.6 Software Engineer
2104 Supriya Patil Sears Pune 2.6 Software Engineer
2105 Arun Nair Golden Source India Mumbai 3.2 Software Engineer
2106 Akshay Gujarathi Golden Source India Mumbai 3.3 Software Engineer
2107 Abhishek Malviya United Software Pune 1.2 Java Developer Trainee
2108 Nishma M Thakkar Golden Source India Mumbai 3.3 Software Engineer
2109 Shubham Kale Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2110 Vidisha Khedkar Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2111 Dinesh Dhamecha Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2112 Mitali Tiwari Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2113 Rinika Mahule Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2114 Shivank Bhardwaj Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2115 Shwetali Shahare Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2116 Vishakha Shah Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2117 Prajakta Watkar Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2118 Ankita Singh Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2119 DIPIKA Bhopi Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2120 Pooja Yadav Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2121 Priyanka Marge Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2122 Ria Gangnaik Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2123 Sneha Irale Steepgraph Pune 2.5 Software Developer
2124 Vishal Bhosale Steepgraph Pune 2.5 Software Developer
2125 Mayur Choudhari Quality Kiosk Mumbai 2.4 Software Developer
2126 Vikas Dasi Quality Kiosk Mumbai 1.8 Trainee Test Engineer
2127 Ashish Navase Quality Kiosk Mumbai 1.8 Trainee Test Engineer
2128 Wasim Shaikh Infotech Finacial Mumbai 1.8 Java Developer
2129 Monika S Biradar Bluecrome Mumbai NA SEO
2130 Godavari S Doke Bluecrome Mumbai NA SEO
2131 Manali C More Bluecrome Mumbai NA SEO
2132 Khushbu H surani iConnect Solutions Mumbai NA Java Developer
2133 Pallavi A Deshmukh iConnect Solutions Mumbai NA Java Developer
2134 Raju S Shinde iConnect Solutions Mumbai NA Java Developer
2135 Yogesh S Tonpe iConnect Solutions Mumbai NA Java Developer
2136 Bharati C. Kshirsagar Indiana Technologies Pune NA Java Developer
2137 Vitthal G. Dhaware Indiana Technologies Pune NA Java Developer
2138 Dattatray Chavan Indiana Technologies Pune NA Java Developer
2139 Varsha Gavade Rheal Software Pune 1.8 Windows Application developer
2140 Ashish Bagdane EPPS Infotech Pune NA Java Developer
2141 Dattatray Chawan EPPS Infotech Pune NA Java Developer
2142 Aarti V Chavan Connectaid Mumbai NA .Net Developer
2143 Milind M Kate Connectaid Mumbai NA .Net Developer
2144 Dattatraya Chavan Aurus Tech Pune 2.4 Java Developer
2145 Ashish Meshram Aurus Tech Pune 2.4 Java Developer
2146 Sangita Bacchewar iCanopus Technologies Pune NA Software Developer
2147 Swapnil Srivastava Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2148 Ayushi Pagare Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2149 Akshay Singhi Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2150 Shreya Jain Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2151 Darshika Sharma Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2152 Sharlet H Wilson Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2153 Priyanka vaish Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2154 Nidhi Maru Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2155 Aman s parihar Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2156 Tulika Jain Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2157 Harshita Dindorkar Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2158 Vagish Jaiswal Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2159 Pranjal Gupta Quick Heal Pune 3.4 Associate Engineer
2160 Shubham Chaudhary Quick Heal Pune 3.4 Associate Engineer
2161 Bindiya Pawar Quick Heal Pune 3.4 Associate Engineer
2162 Pankaj Warwandkar Aurus Tech Pune 2.0 Software Testing
2163 Jyoti Avhale Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2164 Prasad Darade Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2165 Rutuja Yadav Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer
2166 Kunal Waghmare Dimentrix Pune 2.5 Software Engineer
2167 Siddhant Potghante Pubmatic Pune 2.0 Brand Control
2168 Ajinkya Kurkute Transworld Technologies Pune NA Android Developer
2169 Sushant Suryawanshi Transworld Technologies Pune NA Android Developer
2170 Jigna Bhanushali Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2171 Dattatray Rawool Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2172 Mukul Dhabale Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2173 Rishab Jain Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2174 Kalyani Kharche Meditab Ahmadabad 3.6 Software Developer
2175 Priya Gupta Aurus Tech Pune 2.4 Java Developer
2176 Pramila Kupkar Aurus Tech Pune 2.4 Java Developer
2177 Pooja Jadhav Aurus Tech Pune 2.4 Java Developer
2178 Priti Janjalkar Aurus Tech Pune 2.4 Java Developer
2179 Ayesha Attar Aurus Tech Pune 2.4 Java Developer
2180 Yogesh Kadam Aurus Tech Pune 2.4 Java Support
2181 Aishwarya Wagh Aurus Tech Pune 2.4 Software Testing
2182 Surbhi Rathi Aurus Tech Pune 2.4 C++ Developer
2183 Nikhil Patil Aurus Tech Pune 2.4 C++ Developer
2184 Ranjit Bhosale Aurus Tech Pune 2.4 C++ Developer
2185 Sawant F.Arun Zensar Pune 2.9 -
2186 Shruti A Ghadshi Zensar Pune 2.9 -
2187 Jigar Gujjar Golden Source Mumbai 3.3 Software Developer
2188 Renita Raphael Golden Source Mumbai 3.3 Software Developer
2189 Aarti Gavarai Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer(Java)
2190 Gaurav Singh Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer(Java)
2191 Rahul Nair Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer(Java)
2192 Saurabh Rai Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer(Java)
2193 Shubham Rangdal Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer(Java)
2194 Surabhi Gatagat Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer(Java)
2195 Tejasvi Gangurde Bitwise Pune 3.0 Trainee Programmer(Java)
2196 Sawant F. Arun Zensar Pune 2.9 Trainee
2197 Shruti A Ghadshi Zensar Pune 2.9 Trainee
2198 Tushar Patil DigiCaptions India Pune NA QA/QC (Non Technical Testing)
2199 Deepak Shukla Fortune Infocomm Mumbai NA Junior Software Trainee
2200 Satyam Soni Softenger Pune NA Service co-ordinator
2201 Youraj Charde Softenger Pune NA Service co-ordinator
2202 Adil Hussain Zensar Pune 2.9 Trainee
2203 Akash Paralikar Zensar Pune 2.9 Trainee
2204 Avinash Bodhe Zensar Pune 2.9 Trainee
2205 Gaurav Saste Zensar Pune 2.9 Trainee
2206 Ravi Gowda Trigyn Mumbai 2.4 Java Developer
2207 Aman Prasad Trigyn Mumbai 2.4 Java Developer
2208 Amruta Bhumkar Trigyn Mumbai 2.4 Java Developer
2209 Manjiri Nigade Trigyn Mumbai 2.4 Java Developer
2210 Sheetal Jadhav Trigyn Mumbai 2.4 Java Developer
2211 Pratik Sethi CDK Global Pune 4.5 -
2212 Namrata Daware Revo Solution Pune NA Trainee Software Engineer
2213 Swati Aware iDmission Solutions Pune 1.5 Identity Verification Officer
2214 Swati Gorad iDmission Solutions Pune 1.5 Identity Verification Officer
2215 Kuldeep Singh Deloitte Mumbai 3.3 Associate BTA
2216 Sagar Vaswani Deloitte Mumbai 3.3 Associate BTA
2217 Praveen R. Tiwari Deloitte Mumbai 3.3 Associate BTA
2218 Purushottam Dhage Sanmin Technology Pune 1.44 Software Developer(.Net)
2219 Komal Chavan Ugam Solutions Mumbai 1.8 Survey Programming
2220 Rohit Warade Aurus Tech Pune 2.0 Test Engineer
2221 Vishal Urdu Miles Software Mumbai 3.0 Quality Analyst
2222 Rohit Aher Aurus Tech Pune 2.0 Java Developer
2223 Rohit Bobade Amazon Pune 2.6 CSR
2224 Parul Barapatre Amazon Pune 2.6 CSR
2225 Reshma Rathod Amazon Pune 2.6 CSR
2226 Nikhil Mandge Tavisca Solution Mumbai 4.2 Java Developer
2227 Pawankumar Malpani CapGemini Gurgaon 2.2 Java Developer
2228 Sagarprasad Sharma CapGemini Gurgaon 2.2 Java Developer
2229 Prasad Lanjekar CapGemini Gurgaon 2.2 Java Developer
2230 Akash unde Innoeye Indore 3.0 Java Developer
2231 Akshay Kolte Innoeye Indore 3.0 Java Developer
2232 Deepali Patil Innoeye Indore 3.0 Java Developer
2233 Dhondu Wathore Innoeye Indore 3.0 Java Developer
2234 Kishori Ambre Innoeye Indore 3.0 Java Developer
2235 Laxmikant Khandekar Innoeye Indore 3.0 Java Developer
2236 Nikhil Diwate Innoeye Indore 3.0 Java Developer
2237 Pritam Chindhe Innoeye Indore 3.0 Java Developer
2238 Sujata Patil Innoeye Indore 3.0 Java Developer
2239 Omkar Gandhi Innoeye Indore 3.0 Java Developer
2240 Harishchandra Dange Innoeye Indore 3.0 Java Developer
2241 Md. Azim WebTech Pune 2.4 Test Engineer
2242 Anil Kumar Quinnox Pune 2.9 Developer
2243 Tejaswini Kale Quinnox Pune 2.9 Developer
2244 Lalit M Bhatambare Patil Technologies Pune 1.2 Developer
2245 Swapnil D Dargude Patil Technologies Pune NA Dot Net Developer
2246 Gaurav Suratkar Aurus Tech Pune 2.0 System Analyst (C++ L3)
2247 Ritesh Kothale Aurus Tech Pune 2.0 System Analyst (C++ L3)
2248 Paresh Kasa Excel Software Mumbai 2.16 Java Developer
2249 Manoj Soni Excel Software Mumbai 2.16 Java Developer
2250 Pratik Gaikwad Xento Systems Pune NA QA Engineer
2251 Akshay Shetty Xento Systems Pune NA QA Engineer
2252 Pragati B Mule Patil Technologies Pune NA PHP Developer
2253 Abhay Dekate Bitwise Pune 3.0 Junior Programmer(Java/DW)
2254 Iswarya Dahiphule Bitwise Pune 3.0 Junior Programmer(Java/DW)
2255 Anil Choudhary Bitwise Pune 3.0 Junior Programmer(Java/DW)
2256 Akash Jha Bitwise Pune 3.0 Junior Programmer(Java/DW)
2257 Vadiraj Adya Bitwise Pune 3.0 Junior Programmer(Java/DW)
2258 Mohini Gaikwad Tusy Infotech Mumbai 1.2 Dot Net Developer
2259 Supriya Sudake Nice Pune 3.0-4.0 Associate Software Engineer
2260 Sneha Javheri Nice Pune 3.0-4.0 Associate Software Engineer
2261 Vishal Pawar Nucsoft Mumbai NA Software Tester
2262 Bhavna Tiwari Amplinno Mumbai NA Java Developer
2263 Sagar Mane Amplinno Mumbai NA Java Developer
2264 Sufiyan Shekh Bentley Systems Pune 4.5 Associate Software Developer
2265 Pooja Nimbalkar ADP Pune NA Mainframe Operations
2266 Swapnil N. Karekar DataMato Technologies Pune NA Technical
2267 Kirthi Kumari DataMato Technologies Pune NA Technical
2268 Abhijeet P. Yendhe DataMato Technologies Pune NA Technical
2269 Suraj S. Varade DataMato Technologies Pune NA Technical
2270 Anirudh S. Punekar DataMato Technologies Pune NA Technical
2271 Amruta B. Raut DataMato Technologies Pune NA Technical
2272 Sayli B. Boralkar DataMato Technologies Pune NA Technical
2273 Godly J. Mathew DataMato Technologies Pune NA Technical
2274 Jayesh S. Patil DataMato Technologies Pune NA Technical
2275 Atharva S. Deshpande DataMato Technologies Pune NA Marketing
2276 Jaya Prabha DataMato Technologies Pune NA Marketing
2277 Rahul Zadia Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2278 Auti D. Ambadas Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2279 Pranay chambhare Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2280 Rakesh Patil Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2281 Trupti Onkar Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2282 Prashant Patil Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2283 Sunil Jondhale Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2284 Sumit Lokhande Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2285 Shaikh S. Adil Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2286 Neha Salodkar Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2287 Chinmay Bhore Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2288 Priyanka Wankhede Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2289 Rohit Garg Innoeye Indore 1.5 Software Test Engineer
2290 Bakul Sontakke Entercoms Pune 1.32 Tech Support
2291 Rahul Borkade Entercoms Pune 1.32 Tech Support
2292 Umesh Nikam Entercoms Pune 1.32 Tech Support
2293 Nitin Shinde Entercoms Pune 1.32 Tech Support
2294 Amol Bhakare Entercoms Pune 1.32 Tech Support
2295 Kartik swami Entercoms Pune 1.32 Tech Support
2296 Vitthal Dhaware Entercoms Pune 1.32 Tech Support
2297 Vaibhav Taye Entercoms Pune 1.32 Tech Support
2298 Krishnakumar N. Konar Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2299 Ritika Kumar Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2300 Srinivas Latad  Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2301 Amita Kulkarni  Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2302 Pooja Waghmare Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2303 Akshay Bansode Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2304 Rinku Kadam Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2305 Prachi Kogta Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2306 Ankita Mohire Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2307 Pooja Jain Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2308 Devendra Dubey Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2309 Abhirup Bhattacharya Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2310 Alpesh D. Kanaskar Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2311 Ameya V. Deshmukh Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2312 Arpit M. Jain Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2313 Dhairya Gupta Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2314 Dhanashree R. Rane Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2315 Ekta V. Tiwari Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2316 Kirtana A. Nambiar Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2317 Nikhil K. Manjarekar Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2318 Payal P. Shahapurkar Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2319 Pulah D. Dhandekar Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2320 Rohan A. Patil Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2321 Saima R. Bijlay Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2322 Shweta S. Avate Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2323 Sonal S. Patade Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2324 Subhashchandra Meena Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2325 Udita U. Mandal Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2326 Vaishnavi S. Inamdar Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2327 Varun A. Tewari Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2328 Yash O. Gupta Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2329 Yatin S. Somvanshi Bitwise Pune 3.0 Software Engineer
2330 Mrunal Jadhav ADP Pune 4.0 Software Engineer
2331 Akash Khedekar Reliance Games Pune 2.5 Software Developer Trainee
2332 Akhilesh Pradhan Reliance Games Pune 2.5 Software Developer Trainee
2333 Sampada Tondwalka Doyen Infosolutions Mumbai 1.8 Software Engineer
2334 Shweta Sonwane Spieler Technologies Pune NA Software Testing
2335 Alpesh Valvi Aaryavarta Technologies Pune NA Software Developer
2336 chandrashekar Maurya Aaryavarta Technologies Pune NA Software Developer
2337 Lubdha Dahale BIzkonnect Solutions Pune 1.2 Research Analyst
2338 Amey Tawade Capgemini Mumbai 2.4 Dot Net Developer
2339 Sudarshan Tawar Capgemini Mumbai 2.4 Dot Net Developer
2340 Chandrashekar Maurya Amplinno Mumbai 1.52 Dot Net Developer
2341 Afshan Ganachari WebTech Pune 2.4 Trainee Test Engineer
2342 Ayushi Ajmera Prototech Pune 2.4 Test Engineer
2343 Pooja Galande Demand Fluence Pune 2.0 Management Trainee
2344 Nikhil A. Mohod Community System Pune NA Dot Net Developer
2345 Akshay E Pol Community System Pune NA Java Developer
2346 Rucha Ghodake Community System Pune NA Java Developer
2347 Kiran D Suka Community System Pune NA Java Developer
2348 Jyoti  Kumari Community System Pune NA Java Developer
2349 Swapnil Ramteke Harbinger Pune 1.2 Software Test Engineer
2350 Yash Batra Artifical Machines Pune 1.2 Software Developer(C#)
2351 Divya B Paryani Amplinno Mumbai NA Business Analysts
2352 Arjun Singh Datamatics Mumbai 2.0 Dot Net Developer
2353 Anup Verma Hubmatrix Pune NA UI Developer
2354 Kedarnath Dhage Beyond Infoservice Pune NA Trainee Test Engineer
2355 Shreya Sinha ATOS Pune 1.8 Web Designer
2356 Surbhi Gupta GridLogic Pune 1.2 Data Analyst
2357 Vandana Kantole GridLogic Pune 1.2 Data Analyst
2358 Shikha Gupta GridLogic Pune 2.0 Business Development Executive
2359 Gayatri Parjane Bentley Systems Pune 3.75 Associate
2360 Pooja Pawane Bentley Systems Pune 3.75 Associate
2361 Rajat Bajoria Smart Cloud Infoservices Pune NA Business Development Associate
2362 Ishani Patil Smart Cloud Infoservices Pune NA Test Engineer
2364 Kunal Chavan Mphasis Mumbai 1.8 Java Developer
2365 Karnadeep Rana Mphasis Mumbai 1.8 Java Developer
2366 Atul Mhaisne Aurus Pune 2.4 Level 2-Tech Support(Java)
2367 Virendra Chavan Aurus Pune 2.4 Level 2-Tech Support(Java)
2368 Ruchira Samant PRDXN Mumbai 1.2 Project Co-ordiantor
2369 Pallavi Autade Drushti LLP Pune NA WordPress Developer
2370 Aboli A Ambekar Tech Mahindra Pune 3.25 Java Developer
2371 Pranjali R Suryawanshi Tech Mahindra Pune 3.25 Java Developer
2372 Priti Arun Masne Tech Mahindra Pune 3.25 Java Developer
2373 Puja E Dalvi Tech Mahindra Pune 3.25 Java Developer
2374 Sachetan S Kulkarni Tech Mahindra Pune 3.25 Java Developer
2375 Shantanu S Ghate Tech Mahindra Pune 3.25 Java Developer
2376 Damini D Tijare Tech Mahindra Pune 3.25 Test Engineer
2377 Pallavi M Wani Tech Mahindra Pune 3.25 Test Engineer
2378 Akshata S. Yewale Turakhia Mumbai 1.2 DotNet Developer
2379 Waseem Shaikh Ugam Solution Mumbai 1.8 Jr.Programmer
2380 Prathmesh Bait Ugam Solution Mumbai 1.8 Jr.Programmer
2381 Divya Lalwani GridLogic Pune 1.2 Data Analyst
2382 Anita Chorge GridLogic Pune 1.2 Data Analyst
2383 Anurag Parihar Aurus Pune 2.4 Level 1 Support
2384 Runal Chaudhari Ashtekar & Co Pune NA Java Developer
2385 Akshay Patil NeoQuant Mumbai 1.44 Junior SQL Developer
2386 Nishant Sannhe NeoQuant Mumbai 1.44 Junior SQL Developer
2387 Nikhil Pawal ADP Pune 4.0 Testing Technical Member
2388 Shubham Yerpude ADP Pune 4.0 Testing Technical Member
2389 Supriya Joshi Deloitte PAN India 3.0 Software Engineer
2390 Prakash Choudhry Deloitte PAN India 3.0 Software Engineer
2391 Prajakta Parkale Deloitte PAN India 3.0 Software Engineer
2392 Mayuri Darekar Deloitte PAN India 3.0 Test Engineer
2393 Hemant Kumar Deloitte PAN India 3.0 Test Engineer
2394 Renuka Gode Deloitte PAN India 3.0 Test Engineer
2395 Yashraj Hasija Deloitte PAN India 3.0 Test Engineer
2396 Pragya Gupta Zensar Pune 3.0 Software Developer
2397 Shreeya Jain Zensar Pune 3.0 Software Developer
2398 Surbhi Jain Zensar Pune 3.0 Software Developer
2399 Harshita Saraf Zensar Pune 3.0 Software Developer
2400 Nitish Manwani Zensar Pune 3.0 Software Developer
2401 Aboli Ambekar Zensar Pune 3.0 Software Developer
2402 Shubham Agrawal Capgemini Pune 2.4 Software Engineer

Open Campus Drives by MNCs
  • Profound now in Aundh
  • Daily Campus Drives
  • 1520+ placed
  • 50000+ Interview call
  • Atos
  • Syntel
  • xl-dynamics
  • zensar
  • accenture
  • bitwise
  • hexaware
  • hsbc
  • aurus
  • crest
  • tata
  • amdocs
  • tech-mahindra
  • blue-star
  • infrasoft
  • polaris
  • QSD
  • DSR
  • hitachi
Jumbo Job Fair fresher employment center
Quick Contact
© Profound Edutech Private Limited. All rights reserved Privacy Policy | Legal Dislaimer